שידרוג גדול בדרך: פרטים על ה-iPad Air 3 וה-iPhone 5SE • HWzone
גאדגטיםסמארטפוניםטאבלטים

שידרוג גדול בדרך: פרטים על ה-iPad Air 3 וה-iPhone 5SE

אפל תכריז על המוצרים החדשים שלה ב-15 במרץ, עם חדש שיתפקד כאח קטן ל- Pro, מעודכן וגם מכשיר האייפון המוזל כמובן

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


מצפים בקוצר רוח למוצרים החדשים של אפל? יש סיכוי גדול שהם ייחשפו רשמית באירוע של החברה ב-15 במרץ.

לפי הדיווחים העדכניים, קו המוצרים העדכני של הענקית מקופרטינו יכלול את טאבלט ה-iPad Air 3, אשר לכאורה יהיה דומה בצורה בלתי מבוטלת ל-iPad Pro האימתני שהגיע בסוף השנה שעברה עם רביעיית בצידי המכשיר, מסך ברזולוציה משופרת שתיכנס לקטגוריית ה-Ultra-HD, 'חיבור חכם' לתוספים כמו מקלדות ואולי גם חומרה משודרגת – חבילה שתוכל לקרוץ לכל מי שתלהבו מדגם ה-Pro, אבל לא היו מוכנים לקבל את מימדיו.

nip1 nip

סכמה של ה- Air 3 מתוך האתר engadget, אשר מצביעה על מימדים קומפקטיים במיוחד ועל מערך של ארבעה , כמו אצל "האח הגדול"

לצד הטאבלט אנו עתידים לקבל גם השקה מחודשת לשעון ה-Apple Watch, ככל הנראה ללא שינויים חומרתיים אך עם גירסת תוכנה עדכנית (WatchOS 2.2) ועוד מגוון של רצועות ספורטיביות ויוקרתיות, במסגרת מהלך שזכה כבר לכינוי הבלתי רשמי "Apple Watch S" ואמור להתניע מחדש את המכירות של המוצר השאפתני שכבר הפך את אפל ליצרנית השנייה בגודלה בתחום המחשוב הלביש.

עוד מוצר שאנחנו אמורים לקבל הוא האייפון המוזל 'המיתולוגי', שלפי כל הסימנים באמת יכונה ה- 5SE, יציע מעטפת מתכתית וחומרה מתקדמת יחסית – ועשוי להיות הסמארטפון הראשון של מאז ומעולם אשר יושק במחיר רשמי נמוך מ-500 דולר (450 דולר, לדגם ה-16GB, לפי ההערכות העכשוויות).

nip3
עיבוד ממוחשב של האייפון הזול שבדרך – שילוב בין האייפון 6 ל- Touch?

לקינוח, האירוע במרץ עשוי לספק לנו גם דגמי Macbook חדשים, הפעם עם מעבדים מדור ה-Skylake של שיוכלו לשדרג עוד יותר את חיי הסוללה והביצועים הכלליים. אז אם יש לכם חיבה למוצריה של היצרנית הענקית – יש הרבה למה לצפות בתקופה הקרובה.


תגיות
Back to top button
Close
Close