שיאומי מכוונת אל כתר הביצועים: פרטים חדשים על סמארטפון ה-Pocophone F1 (עודכן)

עדכון: מחר, יום רביעי ה-22 באוגוסט, אמור להיות היום הגדול בו יוצג ה-Poco הראשון בהחלט.

נכון לעכשיו הניחושים המובילים מדברים על אפשרות בחירה שתהיה לצרכנים בין נפח זכרון RAM של 6GB ל-8GB ובין נפחי אחסון פנימיים של 64GB, 128GB ו-256GB, ביחד עם 845 וסוללת 4,000mAh כמובן – והכל במחירים שיתחילו בפחות מ-400 דולר לכאורה!

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


עוד תוצאת מבחן מרשימה עבור ה-F1, שבהחלט מזכיר מכונית מירוץ בפוטנציאל שלו

הכתבה המקורית: מכשיר ה- F1 המסקרן של השחקנית הסינית העולה עשוי להיות סנונית ראשונה במשפחה שלמה של מוצרי פרימיום

שיאומי ממש, ממש מחבבת את ה-Snapdragon 845 המוביל של – וב-22 באוגוסט אנו עשויים לפגוש במכשיר החמישי (!) שלה שמבוסס עליו, ומתיימר להפוך למהיר מכולם במסגרת לידתו של מותג חדש ומעניין.

Pocophone F1, או Poco F1, יציע מסך IPS בגודל 6 אינץ׳ וברזולוציית FullHD+ עם מגרעת עבור יחידות צילום קדמיות שיתמכו בזיהוי פנים ובצילומי סלפי של 20 מגה-פיקסל, זכרון דינאמי של 6GB לצד נפח אחסון מובנה של 64GB ומעלה, סורק טביעות אצבע אחורי מובנה, מובנה, חריץ 3.5 מילימטרים לאוזניות, מערך צילום אחורי עם יחידת 12 מגה-פיקסל ראשית בעלת ייצוב אופטי ב-4 צירים ויחידת 5 מגה-פיקסל משנית – וגם סוללת 4,000mAh עם תמיכה בטעינת Quick Charge 4.0 מהירה שעשויה להוות את היתרון המשמעותי ביותר של הדגם לעומת כל דומיו המכילים את אותה יחידת עיבוד.


השם אולי קצת מצחיק – אך מה שניצב מאחוריו הוא אחד המכשירים התחרותיים ביותר בשוק

ברשת קיימים כבר כמה סרטונים המתעדים את הסמארטפון המיועד מכל כיוון אפשרי, ומפתיעים אותנו במה שנראה כמו גב עשוי פלסטיק – שאולי לא יוסיף לתחושת יוקרה, אך בהחלט יוכל להפוך את ה-Poco F1 לקל ועמיד יותר בנפילות ומכות למיניהן, ואולי אף קריר יותר למגע ולשימוש לפרקי זמן ארוכים.

גב פלסטיק בסמארטפון משוכלל ומודרני? זו עשויה להיות בחירה מעניינת עם יתרונות יחסיים

טיזרים עבור ה-Pocophone מכתירים אותו בתור אלוף המהירות של השוק, מה שעשוי להסביר גם את שם הדגם הנבחר F1, ותוצאה מודלפת של כ-285,000 נקודות במבחן הביצועים Antutu בהחלט מעידה על כך שהדגם יוכל לנצל את המעטפת העבה יחסית שלו ואת מערכת הקירור דמויית תא האידוי שבפנים בכדי לספק תוצאות מיטביות – כל זאת בתור סנונית ראשונה של משפחה רחבה של מכשירים ומוצרים שמטרתם תהיה לספק מקסימום ביחס למחיר, לכאורה.

ציון מרשים בהחלט באחד ממבחני הביצועים הבולטים רק מגדיל את הסקרנות שלנו

אם כבר מדברים על המחיר – ההערכות העדכניות הן שה-Poco F1 ישא תג מחיר שווה ערך לפחות מ-500 דולר: בין 450 דולר ל-490 דולר, בתלות במקור עליו מסתמכים. זה אולי לא יספיק בשביל להפוך לדגם ה- 845 הזול מכולם, אז זה כנראה יהיה קרוב לשם – וקיבולת הסוללה הנדיבה בהחלט תוכל להטות את הכף לכיוונו של הדגם שבדרך עבור כל אלו שאינם מעוניינים לחפש שקע חשמל במהלך יום העבודה שלהם.

צפו לעוד מכשירי Poco ו- בעתיד הקרוב

לא לגמרי ברור האם Poco מיועד להפוך למותג כלל עולמי חדש או לכזה שמכוון בעיקר למספר שווקי מפתחת מתקדמים בהם היצרנית זקוקה ל"התחלה חדשה" בכדי לזרוח – אך אנחנו בהחלט לא נתנגד לקבל עוד מכשיר עם של ספינות דגל בעלות של 2,000 שקלים או פחות כאן אצלנו בארץ, בתוספת ל-Mi 8 שכבר תפס את המשבצת הייחודית הזו.