שבב ה-Snapdragon 820 שובר שיאים בסמארטפון החדש של LeTV • HWzone
גאדגטיםסמארטפונים

שבב ה-Snapdragon 820 שובר שיאים בסמארטפון החדש של LeTV

מבחני ראשוניים למכשיר הסיני המסקרן מספקים תוצאות מרשימות בהחלט

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


מבחני הביצועים עבור פלטפורמת הפיתוח של ה-Snapdragon 820 החדש מקוואלקום סיפקו לנו הוכחה ראשונים ליכולותיו, אך עם כוכבית שריחפה מעל פני התוצאות ההן בשל העובדה שאותה פלטפורמת הפיתוח אינה מהווה במלוא מובן המילה, ועל כן עשוי להציג תוצאות שיהיו שונות (ובעיקר טובות יותר) מאלו של מכשירים שיגיעו לבסוף לידיהם של הצרכנים.

כעת, נראה שאפשר לברך את קוואלקום ולהוריד את אותה כוכבית מדומה – תודות לתוצאות ממבחני הביצועים הפופולריים Antutu ו-GFXBench עבור סמארטפון ה-LeTV One X910 עליו סיפרנו לכם לפני מספר ימים, שמרשימות לא פחות מאלו שראינו ב-MDP.

bbnch3

הסמארטפון המתקדם של היצרנית הסינית השיג תוצאה מרשימה מאוד של כ-133,000 נקודות במבחן הביצועים Antutu 6.0, שכזכור משנה קצת את יחסי הכוחות והניקוד הכללי לעומת גירסאות 5 לסוגיהן. מדובר בתוצאה שגבוהה בכ-66 אחוזים מאלו שהתקבלו במכשירי ה-Snapdragon 810 המובילים בגירסה החדשה של המבחן, וגם גבוהה בכשלושים עד ארבעים אחוזים מהתוצאות הראשוניות שראינו עבור ה-Exynos 8890 העתידי של סמסונג וה-Kirin 950 של Huawei – ולקינוח גבוהה בכ-2,000 נקודות מהתוצאה שקיבלה פלטפורמת הפיתוח המדוברת של ה- 820, כך שנראה כי אין כאן ירידה ביכולות אלא אם כבר בדיוק להיפך.

bbnch2 bbnch1

מקור: gizchina.com

חיזוק נוסף לעניין מתקבל מתוצאות שעלו עבור ה-X910 במבחן הביצועים GFXBench – שם ליבת ה-Adreno 530 הגראפית ב-Snapdragon 820 זרחה עם תוצאות של 48.6 פריימים בשנייה בממוצע במבחן ה-Manhattan 3.0 (בתצורת 1080p Offscreen להשוואה ישירה כמה שניתן בין כלל המכשירים) ו-31.7 פריימים בשנייה במבחן ה-Manhattan 3.1 המשופר (גם כן ב-1080p Offscreen) – אשר גבוהות במקצת מאלו של פלטפורמת ה-MDP פעם נוספת, וגם חולפות על פני אלו של שבבי ה-Apple A9 של אפל, ונעצרות רק מתחת לתוצאות שקיבלו מכשירים מבוססי שבב ה-Tegra X1 של וטאבלט האייפד פרו, שמגיע עם ה- A9X.

מבריק גם ביכולות העיבוד הגראפי
מבריק גם ביכולות העיבוד הגראפי

במילים אחרות, לפחות לפי שני מבחני ביצועים מיינסטרימיים (גם אם לא מדעיים במיוחד), ה-Snapdragon 820 הוא השבב המוביל החדש עבור באשר הם – וה-LeTV One X910 הוא כנראה המכשיר הראשון, או אחד מהראשונים, שינסה להוציא ממנו את המיטב. כל שנותר לעשות עכשיו הוא להמתין בסבלנות להכרזה הרשמית.

bbnch4 bbnch5

תמונות של ה-One X910, לכאורה


תגיות

תגובה אחת

  1. נחיה וניראה מה יצרניות מכרות מובילות יעשו לנו ואז נהיה יותר חכמים

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close