שבב הדור הבא של Huawei מתקרב בדרך אלינו (עודכן)

ברחבי הרשת מדווחים כי היצרנית השלישית בגודלה בשוק החלה בייצור המוני של שבבי ה- 970 שלה, לקראת ההשקה של מכשיר ה-Mate 10 גדול המימדים

עם היקפי המכירות המפתיעים שדווחו עבורה לפני זמן מה, אין וויכוח על כך שצריך להתייחס ל- ברצינות – וכך גם למוצרי הדגל שהיא מביאה לשוק.


לפי הדיווחים העדכניים נראה כי בחברה הסינית כבר כמעט מוכנים לתחילת הייצור הסדרתי של מכשירי ה-Mate 10, שיהוו את המוצר המוביל שלה למחצית השנייה של שנת 2017 – וגם את הבמה להופעת בכורה עבור הדור החדש של חברת הבת HiSilicon, ה- 970.

חדש שינסה להתחרות ב- 835 וב- 8895

פיתוח שבב ה-Kirin 970 הושלם במלואו, כך נראה, והוא נמצא בשלב הייצור ההמוני שלך לקראת כניסה אל דגמי ה-Mate 10 המדוברים שעשויים לזכות להכרזה הרשמית שלהם בחודש אוקטובר הקרוב – ככל הנראה בהתבסס על תהליך ייצור חדש ומתקדם ב-10 ננומטר של חברת TSMC, עם שמונה ליבות עיבוד דומות או זהות לאלו שקיבלנו ב-Kirin 960 (בתדרי עבודה מוגדלים, סביר להניח), ליבה גראפית משופרת מבית עם 12 אשכולות עיבוד במקום שמונה בלבד ב- 960, ועוד שלל מאפיינים מתקדמים ומודרניים.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


ככה עשוי להיראות הפאבלט העתידי של היצרנית הסינית הבכירה בשוק

ה-Mate 10 יגיע ככל הנראה גם עם מסך 'קצה לקצה' אולטרה-רחב בגודל אלכסוני של 6.1 אינץ׳, מערך צילום אחורי כפול שהופך במהירות לאחד ממאפייני הדגל של היצרנית, מסך עם תמיכה בחישת מגע תלת מימדיו ועוד – כך שיש בהחלט למה לצפות, גם בשלב בו לא כל הפרטים ידועים.


עדכון: תמונת טיזר רשמית של החברה מצביעה על השקה מיועדת ל-Mate 10 ב-16 באוקטובר, כלומר בעוד חודשיים מהיום. רוצים לנסות ולנחש מה יהיה תג המחיר?