כל הפרטים על הסמארטפונים המובילים לשנת 2015 • HWzone
גאדגטיםסמארטפונים

כל הפרטים על הסמארטפונים המובילים לשנת 2015

עם מספר מכשירי הדגל מרכזיים הצפויים לצאת השנה ולשבור את השוק מחדש, החלטנו לאסוף עבורכם את המידע המעודכן ביותר שיש ברשת על הסמארטפונים המצופים ביותר של השנה

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


 עם הכניסה לשנת 2015 גם באים מכשירי הדגל החדשים של יצרניות המסארטפונים העולמיות. מסמסונג, אפל, ואפילו עד , כל דור חדש של סמארטפוני דגל מביא עימו שינויים רדיקלים לשוק המשנים אותו עד ללא היכר, או לפחות, עד לדור החדש הבא של מכשירים. השנה אנחנו צפויים לראות מסכים מעט קעורים יותר, מצלמות מעט מרשימות יותר ומעבדי מעט עוצמתיים ביותר, את זה בהחלט ניתן להגיד בבטחה.

לכן, אספנו עבורכם את כל המידע העדכני ביותר על מכשירי הדגל הבאים של החברות המובילות בעולם – אם זה ה-Galaxy S6 של או ה-(One (M9 של , זה המקום היחיד שבו תוכלו לראות את עתיד שוק הסמארטפונים בצורה כוללת וברורה מאי פעם. אז למה אנחנו מחכים? בואו נתחיל!

Samsung S6 – גרסת Edge ומצלמה מהפכנית?

Galaxy-S6
תמונה מודלפת של מכשיר ה- S6 מיצרנית כיסויים

 מכשיר הדגל החדש של סמסונג הוא אולי הסמארטפון שהכי מדובר עליו בתחום, אולי לאחר סמארטפוני ה- 6 ו-6 פלוס. בכל מקרה, כמו שעשתה עם מכשיר ה-Note 4, צפויה להשיק גרסה רגילה של מכשיר ה-Galaxy S6 לצד גרסת Edge, שעתידה לכלול קצוות מעוגלים בשני צידי המכשיר (בשונה מצד אחד בלבד במכשיר ה-Note Edge). מהצהרות רשמיות של , מכשיר ה- S6 יכלול "אינטילגנטית" המסוגלת לעשות את כל העבודה עבור המשתמש. איננו בטוחים למה החברה מתכוונת, אך אנחנו אוהבים את איך שזה נשמע, וכל עוד אין צורך בהשקעה רבה עבור "התמונה המושלמת", אנחנו בעד.

כמו HTC, גם סמסונג עתידה להשיק את מכשיר ה-Galaxy S6 באירוע חשיפה רשמי שיתקיים בראשון למרץ. מפרטו של המכשיר כולל את מעבד ה-Exynos 7420 העוצמתי במיוחד (אותו סקרנו רבות במהלך החודשים האחרונים), מסך מוקטן מקודמו בגודל של 5.1" ברזולוציה של 1440×2560, שלושה גיגה-בייט של זיכרון RAM ו-32 גיגה-בייט של אחסון פנימי. מערך המצלמות של המכשיר צפוי לכלול אחורית (ואינטילגנטית כמובן) ברזולוציה של 20 מגה-פיקסל, זאת לצד קדמית של חמישה מגה-פיקסל, רזולוציה כמעט ונהפכת לסטנדרט של מצלמות קדמיות במכשירי דגל כיום.

מפרט משוער

 • מערכת הפעלה: (Android 5.0 (Lollipop
 • שבב: 7420 מתומן ליבות (ארבע ליבות מסוג Cortex A-53 וארבע ליבות מסוג Cortex-A57) הרץ ב-2.1 גיגה-הרץ, מעבד גרפי מסוג Mali-T760
 • מסך: 5.1" ברזולוציה של 1440×2560 (לצפיפות של כ-576 פיקסלים לאינץ' רבוע)
 • זיכרון RAM: שלושה גיגה-בייט
 • אחסון פנימי: 32 גיגה-בייט
 • מצלמה אחורית: 20 מגה-פיקסל
 • מצלמה קדמית: חמישה מגה-פיקסל

 

iPhone 6s/7 – עד עדשה כפולה ומסך Force Touch?

מכשיר הדגל הבא של , מכשיר שאנחנו מצפים שיענה לשם "iPhone 6s" או "iPhone 7", הוא המכשיר המסתורי ביותר מהרשימה שלנו עד היום. אף תמונה או מידע אמין לא הגיעו אלינו, כך שרוב המידע שיש לנו על המכשיר בא משמועות והשערות שלרוב תואמות את צעדיה של , אך קחו זאת בהסתייגות מסויימת (יותר מרגיל כמובן כאשר מדובר במכשירים עתידיים).

מפרטו של מכשיר ה- 6s (או 7) צפוי לכלול את מעבד ה-A9 של הנמצא בפיתוח בזמן זה ממש, אפשרויות מסך דומות למערך הנוכח של 4.7" לדגם ה-"רגיל" ו-5.5" לדגם המוגדל, שני גיגה-בייט של זיכרון RAM ואפשרות בחירה מבין 16, 64 ו-128 גיגה-בייט של אחסון פנימי. המכשיר צפוי לבוא עם מערכת ההפעלה 9 ישר מהקופסה, מערכת שאנחנו עוד לא יודעים כמעט ושום פרטים עליה עד כה.

מידע שכן הצליח לחמוק ממעטפת הסודיות של עלול להצביע על מצב מוכר עבור החברה שקורה בפעם השניה, עם "השאלת" מסויימת ממוצר לוואי של האייפון. הטכנולוגיה, בשם "Force Touch", הוצגה לראשונה במכשיר ה-iWatch של החברה והיא מאפשרת למסך המגע הרלוונטי ללכוד רמות שונות של לחץ, מה שיכול בעתיד לשנות את הדרך בה אנחנו משתמשים במכשירי המגע שברשותנו לחלוטין. מידע נוסף על המכשיר מצביע על כך שמערכת ה-TouchID לפתיחת המכשיר על ידי טביעת האצבע של המשתמש צפויה לקבל שיפור גם כן, שיפור שעשוי להקטין את מספר הטעויות בתהליך ולשפר את השימוש עם מערכת התשלומים "Apple Pay" של החברה.

השאלה הגדולה ביותר כרגע בנוגע למכשיר הדגל הבא של אפל קשורה למצלמת המכשיר. מאז מכשיר ה-iPhone 4s המיושן שהושק ב-2011, אפל לא נידבה את עצמה להיכנס ל-"מירוץ המגה-פיקסלים" שסמסונג, נוקיה, LG ויצרניות אחרות לוקחות חלק ממנו. אפל אומנם שיפרה את האופטיקה ואת התוכנה של מערך הצילום שלה במכשירי האייפון במהלך השנים (שאפילו מציב אותה באחד מהמקומות הראשונים בשוק בתחום), אך הדביקות לרזולוציה של שמונה מגה-פיקסל עלולה להשאיר אותה מאחור בסיבוב הבא של מכשירי הדגל. מידע חדש עלול להצביע על כך שאפל תחליף את המצלמה הפשוטה שקיימת במכשירי ה-iPhone 6 ו-6 פלוס עם מצלמה "כפולת עדשה" שיכולה כביכול לספק תמונות באיכות הדומה לזו של מצלמות DSLR בשוק. נשמע טוב מידי מכדי להיות אמיתי? אם כך אתם כנראה מסכימים עם המידע הסותר לכך, שאומר כי תדבוק גם הפעם למצלמת שמונה מגה-פיקסל, למרות הצפי ליכולות צילום אימתניות ממתחרותיה הגדולות ביותר בשוק.

כמו כל (או לפחות רוב) מכשירי האייפון עד כה, אנחנו מצפים לקבל הזמנות רשמיות לאירוע ההשקה של מכשיר האייפון הבא של החברה בסביבות חודש ספטמבר, כך שעד אז יש לנו מספיק זמן לקבל שמועות והדלפות משמעותיות על פעילותיה של .

מפרט משוער

 • מערכת הפעלה: iOS 9
 • שבב: A9
 • מסך: 4.7" ו-5.5"
 • זיכרון RAM: שני גיגה-בייט
 • אחסון פנימי: 16 או 64 או 128 גיגה-בייט
 • מצלמה אחורית: שמונה מגה-פיקסל או מערך צילום עם עדשה כפולה

 

Sony Z4 – חיישן חדש ועיצוב מוכר?

z31
מכשיר ה-Z4 צפוי להציג את אותו העיצוב כמו של מכשיר ה-Z3 הנוכחי (שבתמונה)

כמו ה-iPhone 6s (או 7), גם מכשיר ה-Xperia Z4 של סוני משאיר הרבה לדמיון. המכשיר, שצפוי להיחשף בתערוכת MWC השתנתית בברצלונה בחודש מרץ המתקרב, עתיד להחליף את מכשיר ה-Xperia Z3 שגם הוא יצא פחות משנה לאחר השקת מכשיר ה-Z2. לרוב, המשמעות של כך עלולה להצביע על מפרט דומה לרוב בין הדור הקודם לדור החדש של המכשירים, כאשר נתייחס לכך שמכשיר ה-Z3 הושק רק בחודש ספטמבר של שנה הבאה, אנחנו צפויים לראות מכשיר מהפכני פחות ממכשיר הדגל הבא של החברה.

למרות ההשקה המוקדמת (יחסית), מפרטו של מכשיר ה-Xperia Z4 אינו מאכזב – המכשיר צפוי לכלול את שבב ה-Snapdragon 810 העוצמתי, מסך 5.2" ברזולוציה של 1440×2560, ארבעה גיגה-בייט של זיכרון ואפשרות מבין 32 ו-64 גיגה-בייט של פנימי, עם אפשרות הרחבה של 128 גיגה-בייט נוספים. הרזולוציה המרשימה של מכשיר ה-Z4 צפויה להישאר דומה לזו שנמצאת במכשיר ה-Z3 הנוכחי, אך עלולה (וצפויה) להשתמש בחיישן ה-IMX230 עליו דיווחנו בעבר, שיביא עימו שיפורים משמעותיים ליכולות המיקוד של המצלמה ושיפורים כללים ליכולות המצלמה ולאיכות התמונה הסופית.

כמו שאר משפחת ה-, אנחנו מצפים לראות תמיכה בתקני עמידות כנגד מים ואבק ממכשיר ה-Z4, בנוסף להשארת העיצוב המוכר והמשעמם לרוב של מכשירי הדגל מהסדרה.

מפרט משוער

 • מערכת הפעלה: (Android 5.0 (Lollipop
 • שבב: Snapdragon 810 מתומן ליבות (ארבע ליבות Cortex-A53 וארבע ליבות Cortex-A57) הרץ ב-2.0 גיגה-הרץ, מעבד גרפי מסוג Adreno 430
 • מסך: 5.2" ברזולוציה של 1440×2560 (לצפיפות של כ-564 פיקסלים לאינץ' רבוע)
 • זיכרון RAM: ארבעה גיגה-בייט
 • אחסון פנימי: 32 או 64 גיגה-בייט, חריץ להרחבה של 128 גיגה-בייט נוספים
 • מצלמה אחורית: 20.7 מגה-פיקסל
 • מצלמה קדמית: חמישה מגה-פיקסל

 

LG G4 – מסך ללא מעטפת כלל?

LGD2_worlds-narrowest-0.7mm-bezel-FHD-LCD-panel
המסכים החדשים של חסרי כמו וכל מעטפת

מכשיר ה-G4 של LG הוא אחד מסמארטפוני האנדרואיד המצופים ביותר של השנה. כמו רוב מכשירי הדגל בשוק, גם ממכשיר ה-G4 לא נחסך מפולת השמועות המציגות לנו מכשיר על שרק יהרוס לנו את המכשיר החדש האמיתי ברגע שהוא יצא. חוץ מאשר שמועות אלו, הכרזותיה האחרונות של LG בתחום במסכים עלול לחשוף לנו פרט חשוב של מכשיר הדגל החדש של החברה.

מכשיר ה-G3 הגיע בעצמו עם מסך "דל מעטפת", מה שהקנה למסך עצמו אחוז גבוה מכלל שטח המכשיר. ממש כמו מחשב ה-XPS 13 החדש של Dell, צפוי מכשיר ה-G4 לבוא עם מעטפת עוד יותר קטנה מסביב למסך עצמו, דבר המתאפשר בזכות הפיתוחים האחרונים של החברה בתחום. הפאנלים שהציגה באים אומנם ברזולוציה של 1080p בלבד, אך ניתן לשער כי שיפורים לכך יעשו לפי הצורך ועם חלוף הזמן.

פיתוחים נוספים של החברה בתחום המסכים נוגעים באפשרות של הטמעת פאנלים גמישים בסמארטפונים נבחרים עד סוף השנה הנוכחית. אנחנו כמובן מצפים ממכשיר ה-G4 להופיע הרבה לפני סוף השנה, אך אנחנו לא נופתע לראות פתרון ביניים בסגנון Note Edge וכדומה.

מפרטו המשוער והמרשים של מכשיר ה-G4 כולל את המעבד הפופולארי של הרשימה, ה- 810 מתומן הליבות, מסך 5.3" ברזולוציה של 1440×2540 (אותה הרזולוציה שמכשיר ה-G3 כבר כולל), ארבעה גיגה-בייט של זיכרון RAM ואפשרות מבין 32 ו-64 גיגה-בייט של אחסון פנימי, אחורית ברזולוציה של 16 מגה-פיקסל ומצלמה קדמית של חמישה מגה-פיקסל.

אנחנו לא מצפים לראות את מכשיר ה-G4 לפני חודש מרץ המתקרב, כך שאת חודש מרץ ואת תערוכת MWC נצטרך לעבור ללא תשובתה המיידית של , דבר שעלול להביא לחברה יתרון כנגד מתחרותיה הגדולות בשוק.

מפרט משוער

 • מערכת הפעלה: (Android 5.0 (Lollipop
 • שבב: Snapdragon 810 מתומן ליבות (ארבע ליבות Cortex-A53 וארבע ליבות Cortex-A57) הרץ ב-2.0 גיגה-הרץ, מעבד גרפי מסוג Adreno 430
 • מסך: 5.3" +True HD-IPS ברזולוציה של 1440×2560 (לצפיפות של כ-554 פיקסלים לאינץ' רבוע), כיסוי 4
 • זיכרון RAM: ארבעה גיגה-בייט
 • אחסון פנימי: 32 או 64 גיגה-בייט, חריץ להוספה של עד 128 גיגה-בייט נוספים
 • מצלמה אחורית: 16 מגה-פיקסל, צילום וידאו ברזולוציה של ב-30 פריימים לשניה, ייצוב אופטי מובנה
 • מצלמה קדמית: חמישה מגה-פיקסל, צילום ברזולוציה של 1080p ב-30 פריימים לשניה

 

(HTC One (M9 – אירוע השקה רשמי בראשון למרץ

תמונה מודלפת חדשה של מכשיר ה-(One (M9 של HTC

עם אירוע השקה רשמית ההולך ומתקרב שנקבע לראשון בחודש מרץ המתקרב, מכשיר ה-(One (M9 של (בשם קוד Hima) הוא אחד מסמארטפוני האנדרואיד הנחשקים ביותר בשוק, גם אם הוא לא פיזית קיים עדיין כמכשיר שניתן לרכוש. המכשיר, שמכל התמונות המודלפות שלו שנחשפנו אליהם, צפוי להגיע עם האותו עיצוב מוכר ואהוב של מכשירי ה-M7 ו-M8 לפניו, עיצוב הכולל מבנה אחיד העשוי ממתכת המתעגלת בצידי המכשיר, זוג בקדמת המכשיר שאינו כולל כפתורי בית או חזור פיזיים.

מפרטו המרשים (כביכול כמובן) צפוי לכלול את מעבד ה- 810 העוצמתי של קואלקום, מסך 5" ברזולוציה של 1080p, שלושה גיגה-בייט של זיכרון RAM ואפשרות בחירה מבין 32 או 64 גיגה-בייט של אחסון פנימי. השינוי המהותי ביותר (ואף הדרוש ביותר) שצפוי לבוא עם מכשיר ה-One החדש הוא המצלמה האחורית, שכעת עלול לכלול חיישן מתוצרת סוני ברזולוציה של 20.7 מגה-פיקסל, שינוי רדיקלי ממערך מצלמות ה-UltraPixel, שכעת צפויים להיכלל במכשיר בתור קדמית בלבד.

מפרט משוער

 • מערכת הפעלה: (Android 5.0 (Lollipop
 • שבב: Snapdragon 810 מתומן ליבות (ארבע ליבות Cortex-A53 וארבע ליבות Cortex-A57) הרץ ב-2.0 גיגה-הרץ, מעבד גרפי מסוג Adreno 430
 • מסך: 5" ברזולוציה של 1080×1920 (לצפיפות של כ-440 פיקסלים לאינץ' רבוע)
 • זיכרון RAM: שלושה גיגה-בייט
 • אחסון פנימי: 32 או 64 גיגה-בייט, חריץ microSD
 • מצלמה אחורית: 20.7 מגה-פיקסל
 • מצלמה קדמית: ארבעה מגה-פיקסל
 • סוללה: 2,840 mAh

 

OnePlus Two – השקה ברבעון השלישי של השנה?

oneplusone
מכשיר ה-One של חברת OnePlus

הפרטים הנוכחיים על הדור החדש של מכשיר ה-OnePlus One מחלקים את מפרטו לשניים: מצד אחד מכשיר ה-Two צפוי לכלול את מעבד ה- 805 של קואלקום לצד שלושה גיגה-בייט של זיכרון RAM, כאשר שמועות אחרות בשוק מספרות לנו כי המכשיר החדש של החברה עלול לכלול את מעבד ה- 810 לצד ארבעה גיגה-בייט של זיכרון , הבדל שעשוי להכריע את מיקומו של אחד מהמכשירים המעניינים ביותר מאז ה- One בעצמו.

שאר המפרט כולל את מערכת ההפעלה OxygenOS שהיא וצוות הפיתוח שלה הוצגו לא מזמן על ידי החברה, מסך 5.5" ברזולוציה של 1080p, אחסון פנימי בנפחים של 16 ו-64 גיגה-בייט, אחורית משופרת של 16 מגה-פיקסל וקדמית של חמישה, בנוסף לסוללה מובנית בקיבולת של 3,100 mAh. המכשיר, שאינו צפוי להראות את פניו עד לפחות חודש אפריל של השנה, יכלול (כנראה) את האותו תג מחיר נחשק שאיתו הגיע מכשיר ה-One לפניו, עם מערכת ההזמנות הרגילה של החברה למכירה ממוקדמת של המכשירים בשוק.

מפרט משוער

 • מערכת הפעלה: OxygenOS (המבוססת על מערכת ההפעלה (Android 5.0 (Lollipop)
 • שבב: Snapdragon 805 מרובע ליבות הרץ ב-2.7 גיגה-הרץ, Adreno 420 או Snapdragon 810 מתומן ליבות הרץ ב-2.0 גיגה-הרץ, מעבד גרפי מסוג Adreno 430
 • מסך: 5.5" ברזולוציה של 1080×1920 (לצפיפות של כ-401 פיקסלים לאינץ' רבוע), כיסוי 4
 • זיכרון RAM: שלושה או ארבעה גיגה-בייט
 • אחסון פנימי: 16 או 64 גיגה-בייט
 • מצלמה אחורית: 16 מגה-פיקסל
 • מצלמה קדמית: חמישה מגה-פיקסל
 • סוללה: 3,100 mAh

 

Microsoft 940\1030 – חלונות 10 ומצלמת 24 מגה-פיקסל מחודשת?

תמונה מודלפת של מכשיר הלומיה 1030 כביכול
תמונה מודלפת של מה שנראה כמו מכשיר הלומיה 1030

מאז רכישתה של נוקיה על ידי מיקרוסופט בחודש ספטמבר של 2013, לא נעשה שינוי גדול במיוחד למערך מכשירי הדגל של הפלטפורמה. מיקרוסופט (תחת מיתוגה של נוקיה עדיין) אומנם השיקה את מכשיר ה-Lumia 930 בחודש אפריל של השנה לאחר מכן, אך המכשיר, שהגיע עם האותו מפרט בדיוק כמו זה של מכשיר ה-Lumia 1520 העצום, לא קידם את הפלטפורמה מבחינת חדשנות והשאיר אותה במקומה מאז. נכון שלפלטפורמת ה- Phone נוסף מכשיר ה-(HTC One (M8 בחודש נובמבר בשנה שעברה, שהפך למכשיר העוצמתי ביותר מבין כל מכשירי הדגל המריצים את מערכת ההפעלה של , אך מכשיר דגל אמיתי ממיקרוסופט עם מפרט מעט יותר מודרני עוד לא הציץ את ראשו.

עם ההשקה הצפויה של מערכת ההפעלה חלונות 10 בחצי שנה הבאה, אנחנו לא מצפים ממיקרוסופט להשיק את מכשיר ה-Lumia 940 בקרוב, אך מידע על המכשיר כבר מגיע אלינו. מפרטו המשוער של מכשיר ה-Lumia 940 (או כמעט כל מכשיר דגל חדש לפלטפורמת ה- Phone, אולי חוץ מה-Lumia 1030) צפוי לכלול את ה- 805 של קואלקום שעתיד להיתמך על ידי עדכון נוסף למערכת ההפעלה לפני עדכון החלונות 10, מסך 5" ברזולוציית 1080p, שלושה גיגה-בייט של זיכרון ואפשרות בחירה מבין 32, 64 ו-128 גיגה-בייט של פנימי.

כמו רוב מכשירי הדגל תחת משפחת הלומיה, מכשיר ה-940 צפוי לכלול מצלמה PureView מרשימה של 24 מגה-פיקסל המסוגלת לצלם וידאו ברזולוציה של 4K ב-60 פריימים לשניה, זאת לצד מצלמת חמישה מגה-פיקסל קדמית, רזולוציה סטנדרטית ללקיחת סלפים איכותיים ומשמעותיים בחיי משתמשים. בניגוד לכך, אם תשיק מיקרוסופט את מכשיר ההמשך לסמארטפון ה-Lumia 1020 של החברה, אנחנו מצפים לראות משופרת (עוד יותר) שתכלול רזולוציה של 50 מגה-פיקסל, כאשר אם דבר זה יקרה, בשילוב עם עדכון ה-Denim העוצמתי של החברה, ניתן בהחלט להניח כי מכשיר זה יהיה מלך הצילום הבא של שוק הסמארטפונים.

מפרט משוער

 • מערכת הפעלה: Windows 10
 • שבב: Snapdragon 805 מרובע ליבות הרץ ב-2.7 גיגה-הרץ, Adreno 420
 • מסך: 5" ברזולוציה של 1080×1920 (לצפיפות של כ-440 פיקסלים לאינץ' רבוע)
 • זיכרון RAM: שלושה גיגה-בייט
 • אחסון פנימי: 32 או 64 או 128 גיגה-בייט
 • מצלמה אחורית: 24 מגה-פיקסל, הבזק LED כפול, צילום וידאו ברזולוציה של ב-60 פריימים לשניה
 • מצלמה קדמית: חמישה מגה-פיקסל, צילום ברזולוציה של 1080p


תגיות

8 תגובות

 1. העיצוב של סוני רחוק מלהיות משעמם. האמת שזה כנראה המכשיר הכי יפה בשוק.

 2. איזה מין טרנד טיפשי זה מסכי 1440P לסמארטפון…
  הOnePlus Two הכי הגיוני מכולם, וכנראה ישיג את זמן הסוללה הטוב מכולם.

 3. M9-אותו עיצוב סיים סיים כבר 3 דורות. לפחות נפטרו מהמצלמה המחורבנת
  Z4-יקר ונראה מעולה
  ONEPLUS-כבר לא זול כמו פעם אבל עדייו זול ממש לאנשים שיכולים להביא מחו"ל
  LUMIA-מצלמה איכס.עיצוב נחמד.
  IPHONE-זה אייפון. force touch נשמע מעניין
  S6-יש הבטחה של סמסונג לעיצוב מחדש. צריך לראות מה יהיה. הEDGE הוא עיצוב נוראי שאני מקווה שרק יגיע לגרסאות מיוחדות (קייסים שלא מכסים את הטלפון בגלל המסך)
  G4- זה פשוט G3 שאולי יביא ניצול מקסימלי של השטח מסביב למסך. לא מעניין במיוחד

 4. לא מבין מה הטעם לעשות כתבה על "שמועות". איזה ערך יש לזה?
  לא מבין למה מכשיר עם מסך של 5 אינצ' צריך רזולוציה יותר גבוהה מ-FULL HD, הרי הדבר הכי חשוב היום במכשיר סלולרי זה זמן סוללה, וכיאה לכתבה שלא נותנת שום מידע שימושי, אין שום התיחסות לא לגודל הסוללות ולא לזמני הפעולה של אף אחד מהמכשירים, ולכן, בזבוז זמן. חכו להכרזות ולסקירות יותר רציניות של המכשירים.
  אני נשאר בינתיים עם ה-G3 שלי, המכשיר הכי חזק היום בשוק (לדעתי).

 5. אתה סותר את עצמך.
  אתה אומר למה צריך רזולוציה גדולה מ-FHD בסמארטפון 5 אינץ' ויש לך G3 (אז נגיד 5.1, 5.2 5.5 כבר לא בהגדרה?)

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close