רגע לפני ההכרזה: היכרות עם האוזניות האלחוטיות והשעון החדש מבית סמסונג

רוצים אוזניות בגוון צהוב בוהק או שעון חכם ורדרד? כאן בכדי להגשים לכם את החלום

בעוד כמה שעות יהפכו שלל מוצרים של מהדלפות ושמועות למציאות – אך עד שזה יקרה אנחנו מקבלים הזדמנות להתרשם פעם נוספת מהשעון החכם החדש ומהאוזניות האלחוטיות החדשות של חברת הענק, שילוו את משפחת ה- S10 בדרכה אל מדפי החנויות.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


תמונות מודלפות רשמיות למראה מציגות לנו את ה-Galaxy Watch Active הספורטיבי, שיציע מסך AMOLED מעוגל בקוטר 1.3 אינץ' וברזולוציית 360×360 פיקסלים, 9110, דינאמי של 768MB ומערכת Tizen 4 עדכנית עם ממשק משודרג שנועד להיות מותאם אל ממשקי ה-One UI המודרניים של החברה במכשירי האנדרואיד.

לא מתכננת לוותר על עולם המחשוב הלביש בעתיד הנראה לעין

השעון יגיע עם רצועת פלסטיק שתעיד על הספורטיביות שלה בהשוואה לדגמים עם רצועות עור או רצועות מתכת, ויהיה זמין בארבעה גוונים שונים שיבואו לידי ביטוי הן ברצועה והן בגוף השעון המתכתי עצמו – שחור, כסוף, כחול וגם ורוד. המחיר טרם נחשף אם כי צפוי כי השעון יהיה זמין בדגם בסיס עם קישוריות Wi-Fi בלבד ובדגם יקר יותר הכולל גם קישוריות .

יהיה זמין גם בגוונים ייחודיים, באופן יחסי

עוד מוצר, שעשוי להיות ההצעה החינמית (או המוזלת) שדחוף צרכנים לבצע רכישה מוקדמת של דגמי ה- S10, הוא אוזניות Buds אלחוטיות שירשו את דגם ה-IconX ממותג ה-Gear שכנראה נעלם לו מפני השטח – והן יוצעו בגוון שחור, לבן או צהוב עז (אשר תואם את הגוון הייחודי איתו יוצע דגם ה- S10e המוזל), עם תמיכה ביכולת ה-PowerShare שתאפשר לטעון את הסוללה הזעירה שלהן ישירות מדגמי ה-S10 השונים.

הגלגול החדש של האוזניות האלחוטיות דומה מאוד לקודם – נקווה לכך שחיי הסוללה יצליחו להפתיע לטובה

גם המחיר של ה- Buds טרם נחשף – אם כי אנחנו מקווים שלא נזדקק להמתין עוד הרבה עד שנקבל גם את המידע החשוב הזה. האם יש עוד הפתעות שסמסונג הצליחה לשמור לקראת הערב? בקרוב נגלה.

רוצים שיגרמו לכם לבלוט בסביבה בקלות? כנראה שהצבע הזה הוא עבורכם