צפו: מסך ה-Galaxy S4 עובר מסכת עינויים, ושורד • HWzone
גאדגטים

צפו: מסך ה-Galaxy S4 עובר מסכת עינויים, ושורד

ברשת צץ לו סרטון אשר בוחן לעומק את יכולותיו של חיפוי ה-'Gorilla Glass 3', שמצפה את מסכו של מכשיר הדגל החדש של סמסונג
מיד לאחר שיצרנית גדולה מכריזה על סמארטפון חדש מתוצרתה, קופצים בוחנים ואתרי חומרה רבים על המציאה ומנסים לשרוט ולרסק את המכשיר במגוון דרכים, על מנת לבדוק את עמידותו.  הגלאקסי S4 של סמסונג אמנם הוכרז רק לאחרונה ועדיין לא הספיק לעבור מבחני ריסוק מקיפים, אם כי אלו שהצליחו כבר לשים את ידם עליו מבטיחים כי מדובר במכשיר קשוח במיוחד.
מדובר במכשיר הראשון בשוק הסלולר העולמי שעושה שימוש בזכוכית ה-'Gorilla Glass 3' של חברת Corning, אשר נועדה לספק הגנה מקסימלית על המסך. לפי אתר החברה, הזכוכית מהסוג החדש מקנה למסך המכשיר יכולת עמידות גבוהה מאי פעם בפני שריטות, כאשר אפילו במקרה של שריטה שלו מסוגלת הזכוכית להפוך את השריטה לכמעט בלתי נראית לעין.  
כך או כך, נראה כי בחור נחמד החליט להעלות סרטון ל-YouTube ולשתף את כולנו בנסיונות שלו לשרוט את הגורילה גלאס החדשה. למרבה הפלא, למרות דפיקות על המסך עם קצהו החד של סכין מטבח שנראה דיי מרתיע לכל המידות, מעלה הסרטון מדגיש ואף מוכיח כי לא נגרם שום נזק למסך או לציפוי שלו.
נסיונות לשרוט את המסך עם מפתחות, מטבעות וסכינים נוספים גם הם עלו בתוהו, כשבסיום הסרטון מוצג הגלאקסי S4 בגאווה ללא שום נזק.
הגלאקסי לא מפחד גם מהסכין הגדולה ביותר במטבח…
חלק מהאתרים ברשת מפקפקים באמינותו של הסרטון וטוענים כי המעלה הדביק על הגלאקסי שלו מגן מסך מיוחד, כך שהכלים החדים כלל לא באים במגע ישיר עם המסך. מהסתכלות בסרטון נראה כי לא הודבקה מדבקה כלשהי על המסך, אם כי יתכן ומדובר במגן דקיק מסוג כלשהו (או לחילופין בעריכה). בנוסף לכך, לא קשה להבחין כי המצלם עושה שימוש עדין למדי בכלי המבחן, כך שמן הסתם לא נגרם כל נזק.
איכות הצילום של הסרטון המדובר היא דיי נמוכה, כך שבכל אופן אין להסתמך עליו או לקבוע עובדות כלשהן. כל שנותר הוא לקוות שהגלאקסי החדש של הוא אכן עמיד וקשיח באופן בלתי רגיל, אם כי על מנת לדעת זאת בוודאות נאלץ להמתין למבחני ריסוק קצת יותר רציניים.

תגיות
Back to top button
Close
Close