פרטים נוספים על הסמארטפון בעל סוללת הענק

2 תגובות

Oukitel הסינית חושפת פרטים נוספים ותמונות מעודכנות של הסמארטפון הראשון בעולם אשר יכלול בקיבולת 10,000 מיליאמפר-שעה

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


במקביל לכך שאנחנו עוד מנסים להתרגל לעובדה שסמארטפונים עם סוללות בקיבולת אשר נעה סביב 6,000 מיליאמפר-שעה הם כבר לא מחזה נדיר או ייחודי מדי בשוק, נראה כי Oukitel הסינית ממשיכה לשעוט קדימה במלוא המהירות, אל עבר השיא הבלתי יאמן הבא בגזרה זו.


לפני כשבועיים סיפרנו לכם על יצרנית סינית צעירה ואלמונית יחסית, אשר מכינה את הקרקע להשקה של ראשון ויחיד (בינתיים) מסוג עם בקיבולת חסרת תקדים של 10,000 מיליאמפר-שעה, שתשבור את השיא המוכר לנו כיום בקרוב ל-4,000 מיליאמפר-שעה, שלבדו מהווה קיבולת גדולה יותר מזו של מרבית הסמארטפונים העכשוויים.

במעמד אותה הכרזה כל שהיה ידוע לנו הגיע מדגם גומי שנועד לתת מושג על צורתו וגודלו של המכשיר העתידי. עתה, אנחנו מקבלים מפרט חומרתי כמעט מלא של הסמארטפון החדשני, שככל הנראה יקבל את השם המחייב K10000, בתוספת למספר תצלומים של המראה הצפוי לנו בפועל.

הסמארטפון של Oukitel עתיד להיות מכשיר ביניים מובהק, עם מסך 5.5 אינץ' ברזולוציה צנועה של 720×1,280 פיקסלים, MT6735 מרובע ליבות Cortex A53 חסכוני של Mediatek (שאמור לתמוך בכל תדרי הסלולר הזמינים בארץ), מצלמת 13 מגה פיקסל ראשית, מצלמת 5 מגה פיקסל משנית, מערכת לוליפופ בגירסה 5.1, זכרון של 2GB ונפח מובנה בן 16GB, כנראה בתוספת חריץ להרחבה נוספת.

מקור: neowin.net
מקור: neowin.net

המפרט הבינוני (מינוס?) עשוי להרתיע ולאכזב חלק מהצרכנים, אך החדשות הטובות הן שמסך ושבב צנועים שכאלו אמורים להבטיח חיי טובים במיוחד עבור הסוללה המפלצתית – ניתן להעריך כי ה-K10000 יוכל להחזיק שבוע בין טעינה לטעינה, אפילו במסגרת שימוש ברמת עומס בינונית. בנוסף, המפרט אמור להבטיח מחיר אטרקטיבי יחסית לסמארטפון, על פניו, למרות הקיבולת שטרם נראתה במחוזותינו. מישהו אמר מכשיר משני מושלם לטיולים ומילואים?

מראה המכשיר גם הוא אינו סטנדרטי בעליל. ה-K10000 נראה מאסיבי בהחלט, עם עיצוב הכולל מסגרת מתכתית וקווים חדים שמזכירים במידה מסויימת את ה-N3 בעל המצלמה הממונעת של Oppo, וגם את טאבלט ה-Predator אותו הציגה אייסר לאחרונה. מדובר בחזות שלא תקרוץ ותתאים לכל אחד, אך מנגד ייחודית מספיק בכדי ליצור עניין לא רק אצל מי שמחפשים סוללת-על, אלא גם למי שפשוט מחפשים ששונה מהותית מכל דבר אחר בסביבה.

oukk3oukk2oukk1

ה-Oukitel K10000 אמור לקבל השקה רשמית במהלך החודשים הקרובים. אנחנו נמשיך לעקוב אחריו בעניין רב – ואתם? ספרו לנו בתגובות.