פרטים חדשים על הגלאקסי S4 מיני • HWzone
גאדגטים

פרטים חדשים על הגלאקסי S4 מיני

הידיעות לגבי המכשירים החדשים של ממשיכות לזרום אל הרשת, כשכעת מתפרסמים פרטים טכניים חדשים לגבי אחיו הקטן של ה-S4 
לאחרונה נודע כי מפתחת מספר גרסאות חדשות לגלאקסי S4 שלה, שעשויות להגיע אל השווקים בהמשך הקיץ. בעוד מכשיר ה-'Zoom' שיביא עימו מהפכנית ומכשיר ה-'Activ' המשוריין אכן מצליחים ליצור המולה שיווקית סביבם, נראה כי הציפייה הגדולה ביותר היא דווקא עבור מכשיר המיני שיהווה גרסה מוקטנת של ה-S4 המקורי.
הגלאקסי S4 מיני יתבסס על מסך Super AMOLED בגודל 4.3 אינץ' ויתמוך ברזולוציה של 540×960 פיקסלים שתספק צפיפות פיקסלים של 256ppi. פרטים נוספים מעלים שהוא יכלול מצלמה בעלת חיישן 8 מגה-פיקסל ויריץ את מערכת ההפעלה 4.2.2, אם כי החדשות שמביאות את הבשורות המוצקות ביותר הן בנוגע למעבד של המכשיר.
מימין: הגלאקסי S4 מיני
לפני מספר שבועות השמועות העידו על כך שסמסונג תכלול במכשיר דווקא מעבד מרובע ליבות, אך כעת הודלף על ידי מקורות בתעשייה שסמסונג תסתפק במעבד כפול ליבה. מדובר במעבד Exynos 5210 שיפעל במהירות של 1.6 ג'יגה-הרץ, אשר בחרה בו כמועמד מתאים בשל רצונה להעדיף חיי ארוכים יותר על פני של מעבד בעל ליבות מרובות.
הגלאקסי S4 מיני בתמונות שדלפו לאחרונה לרשת
תוצאות מבחני ה-AnTuTu של המיני וה-Activ
בנוסף לכך, הגיעו לרשת גם תוצאות מבחני של מכשירי הגלאקסי Activ והגלאקסי מיני החדש, שבניגוד לכל הציפיות דווקא מאכזבות. מכשיר ה-Activ הצליח להוציא במבחן של AnTuTu ניקוד של 17,613 – לשם ההשוואה, הגלאקסי S4 מקבל ניקוד ממוצע של 25,000 כך שמדובר במכשיר שיהיה חלש ממנו באופן מהותי.
גם הגלאקסי S4 מיני לא גרף תוצאות גבוהות במיוחד, עם ניקוד של 14,075. הדבר מסמל עוד יותר על כך שהמכשיר יתבסס על מעבד כפול ולא על Snapdragon 600 כפי שהשמועות העלו לא מזמן. המכשירים יהיו זמינים לרכישה בחודש יולי הקרוב, כשיש לצפות שבעקבות הביצועים שיהיו נחותים בהרבה מהגלאקסי S4, גם תג המחיר יהיה בהתאם.

להלן נוספות של מכשיר הגלאקסי S4 מיני, שעשו את דרכן לרשת לפני שעות ספורות:

תגיות

תגובה אחת

 1. עושה רושם של מכשיר ביניים מעולה
  לעומת כל הגירסאות המוחלשות הקודמות של סידרת הגלקסי:
  -מסך שהוא דיי בגודל ה "sweet spot" עבור משתמשים רביםץ
  -מצלמה שהיא כנראה דיי מוצלחת
  -רזולוציה סבירה ביותר
  -מעבד דיי חזק בסה"כ

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close