פרטים חדשים אודות הסמארטפון המוביל הבא של שיאומי • HWzone
גאדגטיםסמארטפונים

פרטים חדשים אודות הסמארטפון המוביל הבא של שיאומי

כפתור בית פיזי א-לה , חיבור USB Type C ושבב 820: זהו המפרט העדכני אותו מנבאים ברשת עבור ה-Mi 5 של היצרנית הסינית. ויש גם תמונות

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


Huawei עקפה אותה וגם לנובו מעניקה לה קרב לא פשוט, אך שיאומי (Xiaomi) הסינית הצעירה ממשיכה להתקדם, להשתדרג ולקבע את מעמדה כיצרנית שראויה להתייחסות וגם להערכה.

המכשיר הבא שאמור לשמור את שמה בכותרות הוא ה-Mi 5 לכאורה, אשר יגיע להחליף את ה-Mi 4 אחרי הפסקה ארוכה למדי וששמועות שונות ומשונות עליו מסתובבות ברשת כבר המון זמן. עכשיו יש לנו מספר דיווחים מרוכזים חדשים אודותיו, אולי לקראת השקה אפשרית במהלך חודש ינואר הקרוב.

xim1

לפי כל הפרטים העדכניים, ה-Mi 5 עתיד להיות מכשיר מתקדם מאוד שיזכיר במידה מתחרה סיני עתידי אחר ששמו עלה לאחרונה, ה-One X910 של LeTV – עם מסך בגודל 5.5 אינץ' עם רזולוציה של 2,560×1,440 פיקסלים, Snapdragon 820 שרק לאחרונה המחיש לנו את עוצמתו הנהדרת, נפח אחסון פנימי של 64GB או 128GB (כאשר ישנן טענות גם לגירסה בסיסית עם 16GB של אחסון בלבד), 4GB של זכרון LPDDR4, מצלמת 20 מגה פיקסל ראשית לכאורה מבית סוני, מצלמת 8 מגה פיקסל משנית, NFC שהוא מראה די נדיר בסמארטפונים סיניים, חיבור USB 3.1 Type C סימטרי ומהיר, צמד רמקולים שימוקמו בחלק התחתון של המכשיר ומערכת (לא ממש ברור האם בגירסת לוליפופ או בגירסת מרשמלו) עם ממשק MIUI 7.0 טרי.

xim7 xim8

מספר סימני שאלה נוספים שנוגעים למכשיר המסקרן נוגעים למעטפת שלו, אשר אם לשפוט לפי טריות תתבסס על מסגרת מתכת פנימית וחיפוי פלסטיק או זכוכית מעליו, מובנה שכנראה יהיה במכשיר אך טרם אושר מעשית בדיווחים השונים, קיבולת הסוללה שתהיה אחראית על הפעלת המפרט המתקדם שהוזכר בפיסקה הקודמת ואפילו טכנולוגיית חישת מגע תלת מימדית דומה לזו שיש במכשירי האייפון העדכניים שאולי תהיה או לא תהיה ב-Mi 5.

xim

אנחנו בהחלט מקווים לגלות בהקדם כיצד נראה בפועל המכשיר המוביל הבא של היצרנית שנוהגת להפתיע אותנו בכל פעם מחדש עם תגי מחיר אטרקטיביים במיוחד – ובעיקר כמה הוא יעלה לנו, והאם העלות הזאת תוכל להשאיר אותנו בהלם כמו זו של ה-Redmi Note 3 הנהדר. נמשיך לעדכן אתכם.

דף מוצר מוקדם בחנות המקוונת Oppomart מתיימר לחזור את המפרט הטכני והמחיר המיועד של המכשיר, אם כי מנסיון העבר לא תמיד יש קשר בין הנתונים המוקדמים באתר המדובר לבין המציאות. במקומות אחרים ברחבי הרשת מנבאים נכון לעכשיו תג מחיר של בין 2,500 יואן סיני ל-3,000 יואן סיני (כ-386 דולר וכ-463 דולר בהתאמה) עבור מכשיר הדגל


תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close