פנקו את הרכב, פנקו את הסמארטפון: מעמדים איכותיים במחירים נהדרים באמאזון • HWzone
גאדגטיםבית חכם ו-IoTסמארטפוניםמבצעים מרחבי הרשת

פנקו את הרכב, פנקו את הסמארטפון: מעמדים איכותיים במחירים נהדרים באמאזון

מוצרי העגינה והטעינה לרכב של חברת iOttie הפופולרית זוכים לקיצוץ מחיר רציני – רק עד מחר בבוקר

מחפשים פתרון ראוי לעגינה של המכשיר החכם במכונית? ארצות הברית שוב נחלצת לעזרתכם עם מבצעי Deal of the Day עבור מגוון פתרונות של חברת iOttie, בהנחות גדולות לעומת המחירים בארץ – ולמשך זמן מוגבל עד למחר (יום רביעי, ה-10 במרץ) בשעה 09:00 לפי שעון . מהרו ותהנו!

מעמד מסוג Easy One Touch 4 שמיועד עבור הדאשבורד (או לוח מחוונים, אם תעדיפו) של הרכב, לסמארטפונים מגוונים החל מגודל של 4 אינץ' בלבד ועד לגודל של 6.5 אינץ' נמכר בתג המחיר הנמוך ביותר שלו עד היום – 15.76 דולר בלבד עם זכאות למשלוח חינם לארץ בעת רכישה במסגרת סל מוצרים בעלות 50 דולר ומעלה.

אם תבחרו לשלב את המעמד בסל שכזה תהנו ממנו במחיר מעשי של פחות מ-60 שקלים כולל עמלת ההמרה הצפויה לעסקה – פחות ממחצית המחיר שלו בחנויות מקומיות!

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon

כ-200 שקלים בארץ, במידה ותצליחו למצוא את הדגם העדכני הזה בסדרה הוותיקה – ורק 60 שקלים דרך , בהשוואה למחירים של כ-100 שקלים ברוב הימים

לחצו כאן לכל שאר הדילים והמבצעים ב-HWzone

מעמד Easy One Touch 4 שמיועד עבור המזגן שברכב יהיה זול עוד יותר עבורכם – 12.66 דולר בלבד, המחיר הכי נמוך עד כה כמובן, שהם כ-45 שקלים בלבד בעת שילוב בסל קניות של 50 דולר ומעלה המזכה במשלוח ללא תוספת תשלום. בעלי רכבים וותיקים יותר שכוללים נגן רדיו-דיסק יכולים לבחור גם במעמד שמיועד עבור חריץ קורא הדיסקים האופטי שלהם בתור אלטרנטיבה – עם עלות של 12.97 דולר.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon

משתמשים שמעדיפים מעמדים מגנטיים על פני מעמדים עם תופסנים מוזמנים לבחון את דגם ה-iTap 2 של iOttie, בעל ציון ממוצע איכותי של 4.4 מתוך 5 בהתבסס על מאות ביקורות – בתג מחיר של 16.99 דולר (קצת פחות מ-65 שקלים) לגרסה המיועד לרשתות המזגן. לצערנו הגרסה האלטרנטיבית שמתחברת אל לוח המחוונים אינה זמינה במסגרת מחירי המבצע הנוכחיים אלא בעלות גבוהה יותר של 24.95 דולר, כך שאם זה המוצר שאתם זקוקים לו נמליץ להמתין בסבלנות עוד קצת עד שהוא ירד פעם נוספת אל רמות מחיר של מתחת ל-20 דולר לכל הפחות.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon

יש גם אלטרנטיבה מגנטית – לאלו שמתקשים להסתדר או לא בוטחים באמינותם של מנגנונים מכאניים למיניהם לאורך זמן

יש עוד מספר מוצרים של iOttie המשתתפים במיזם המבצעים היומי (חלקם זולים עוד יותר בתגי מחיר של מתחת ל-10 דולר) – את כולם תוכלו למצוא בקישור להלן, על מנת לוודא כי לא פספסתם את המוצר המושלם עבור הצרכים שלכם.

לחצו כאן למעבר אל עמוד ההנחות המלא ב-Amazon

תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close