adplus-dvertising

פורטנייט, הנשק הסודי של ה-Galaxy Note 9 (עודכן)

עדכון: דיווח נוסף שמקורו בפלטפורמת רדיט (Reddit) מצהיר כי ה-Note 9 יהיה הדגם הראשון במותג שיציע תמיכה בתקן ה-Vulkan המודרני לעיבוד גראפי – ובכך יצטרף אל רשימה מצומצמת שכוללת את דגמי ה-Pixel של גוגל, ה-Razer Phone ודגמי ה-Galaxy S מהשנתיים האחרונות, עם פוטנציאל ליהנות מביצועים מיטביים ומיכולות ויזואליות מתקדמות בכותרים שונים שיוצריהם יודעים לנצל את פוטנציאל ה-API לעומת תקן ה-OpenGL הוותיק והנפוץ יותר בתחום.

הכתבה המקורית: זמינות בלעדית לחודש של להיט הבאטל רויאל תוכל לסייע לסמסונג להבטיח את הצלחתו של מכשיר הדגל אשר יושק בתוך קצת יותר משבוע

האם טקטיקות עסקיות שמוכרות לנו בעיקר מתחום הגיימינג בקונסולות עומדות לעשות את המעבר אל עולם המובייל, במסגרת ההשקה המתקרבת במהירות של ה-Galaxy Note החדש?

מוצר הדגל של סמסונג מיועד להגיע אל החנויות באמצע חודש אוגוסט, בצל דיווחים לא מעודדים במיוחד על כך שדגמי ה-Galaxy Note רחוקים מלעמוד בציפיות המסחריות הגדולות מהם – ונראה כי אחת מהדרכים להתמודדות עם האתגר תהיה פנייה אל קהל הגיימרים האדוקים, עם בלעדיות למשך תקופה של כחודש לאחד המשחקים המצליחים ביותר בעולם כולו: פורטנייט (Fortnite).

המשחק הכי מצליח לשנת 2018 עומד לעשות הופעת בכורה גרנדיוזית באנדרואיד?

ההסכם המעניין הזה מול המפתחת והמפיצה Epic Games אמור להיות חלק ממהלך שלם שימתג את ה-Note 9 כתשובה של סמסונג לדגמי הגיימינג הייעודיים שצוברים תאוצה – עם סוללת 4,000mAh המוגדלת הצפוייה, קירור פנימי בתצורת תא אידוי שיוכל לשפר את הטמפרטורות ולמנוע התחממות מוגזמת, תמיכה של עט המגע המעודכן בגיימינג וכמו כן תמיכה בטכנולוגיית ה-DeX שמאפשר חיבור הסמארטפון אל מסך שולחני גדול, הפעם ללא צורך בתחנת עגינה ייעודית כלשהי.

עט המגע תומך ה-Bluetooth יהווה כנראה חלק חשוב בתמיכתו של ה-Note 9 בפורטנייט בפרט, ובמשחקים בכלל

מצב הבאטל רויאל (Battle Royale) החינמי של פורטנייט הפך ללהיט גדול במחשבים האישיים ובקונסולות הסלוניות באמצע השנה שעברה, ומאז לא עצר לרגע והמשיך להגדיל את ההצלחה והמומנטום שלו, בין היתר באמצעות הכרזה על גרסת מובייל 'מלאה' שאפילו תתמוך במשחקים כנגד מתמודדים מהפלטפורמות השולחניות האחרות.

עד כה, פורטנייט הושק רשמית רק למכשירי iOS של אפל, כאשר ההבטחה הייתה להביא לנו גרסת אנדרואיד מקבילה בזמן הקרוב – ועכשיו נראה שאנחנו מקבלים פירוט לחלון הזמנים הזה בעקיפין, כאשר המשמעות היא לכאורה השקה בלעדית עבור סמסונג כבר בשבועות הקרובים, והשקה רחבה יותר בסביבות אמצע חודש ספטמבר, אולי בתצורה של הרשמה מוגבלת מבוססת הזמנות תחילה אשר תתרחב עם הזמן.

זה יהיה "מכשיר הגיימינג" הראשון של סמסונג בעולם המובייל? בקרוב נדע

מדובר בהימור מסויים מצד סמסונג, אך כזה שבהחלט יש לו פוטנציאל להצליח מבחינתו – ולהפוך לסיפתח עבור אופנה מתפתחת חדשה בשוק, בעיקר בדגמים שמשווקים לחובבי המשחקים.