עוד קצת הפתעות מאמאזון: הנחות איכותיות על מקרנים איכותיים • HWzone
גאדגטיםצרכנות

עוד קצת הפתעות מאמאזון: הנחות איכותיות על מקרנים איכותיים

מקרנים הם נישה לא זולה בכלל, בייחוד כשלא רוצה להתפשר על איכות התצוגה, אך המבצע הנוכחי באמאזון עשוי לספק לכם את הדיל הגדול שחיפשתם

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


החלטנו לקנח את מבצעי הבלאק פריידיי והסייבר מאנדיי שאותם הצגנו בפניכם עם משהו קצת שונה, אבל לא פחות שווה – מקרנים, שיוכלו להפוך את חוויית הצפייה והמשחק שלכם למשובחת הרבה יותר.

בחנויות בארה"ב ובגרמניה מוצעים כעת, על אף שימי המכירות הגדולים כבר הסתיימו טכנית, כמה דגמים איכותיים של מקרנים בהוזלות משמעותיות – אז אם אתם מתעניינים בנישה הצומחת הזו, כעת יש להם הזדמנות לעשות את הצעד הראשון קדימה.

מקרן מדגם HD141X של חברת Optoma, שיודע לספק תמונת FullHD על פני גודל אלכסוני של עד 107 אינץ', עם עוצמה של 3,000 לומן ויחס ניגודיות של 23,000:1, מוצע לרכישה בעבור כ-700 דולר כולל מיסים ומשלוח לישראל – מחיר שנמוך במעל ל-1,000 ש"ח (!) מאלו שניתן למצוא כאן בישראל.

צמד מקרנים איכותיים נוספים של חברת Optoma, מדגמי HD26 ו-HD28DSE שיודעים להציג תמונת FullHD בעוצמה וביחס ניגודיות גבוהים אפילו יותר, מוצעים אף הם בהנחות משמעותיות – דגם ה-HD26 ניתן למשלוח ישיר לישראל בעבור כ-850 דולר הכל-כולל-הכל, ואילו את ה-HD28DSE ניתן לקבל לארץ דרך שירותיהן של חברות שילוח כגון Buy2USA בעבור כ-1,200 דולר, שמהווים הוזלה של אלפי שקלים לעומת העלות שמצאנו באתר זאפ.

מקרן פופולרי במחיר שפוי. יחסית
פופולרי במחיר שפוי. יחסית

מקרן ה-W1070+ של חברת BenQ, שיודע לספק תמונת FullHD שנפרשת על פני עד 100 אינץ' ממרחק מזערי של 2.5 מטרים, מוצע באמאזון גרמניה בעבור כ-843 יורו שכוללים גם מסים ומשלוח לישראל, ומהווים הוזלה של קרוב ל-1,000 ש"ח לעומת המחיר הזול ביותר בישראל.

מקרן מדגם PJD7820HD של ViewSonic אשר יודע להציג תמונת FullHD בגודל של עד 144 אינץ' ניתן לרכישה בעבור כ-690 דולר, כולל מסים ומשלוח, שגם במקרה הזה זול בכמה מאות שקלים טובים מההצעות בישראל.

לקינוח, מקרן ה-EH TW6600 של Epson, אשר מאופיין ביחס ניגודיות גבוה במיוחד של 70,000:1, מוצע בעבור מחיר בלתי מבוטל של כ-1,322 יורו (כולל משלוח לישראל ומסי רכישה), אשר בכל זאת זול באלפי שקלים מהצעות בארץ על דגמים ישנים יותר באותה הסדרה.

קולנוע ביתי הוא בהחלט לא עסק זול, אך מכל מה שראינו בינתיים ניכר כי בחלק גדול מהמקרים, אם כבר להשקיע בציוד איכותי – כדאי לעשות זאת ברכישה מחו"ל.


תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close