עוד פטנט מבטיח מבית סמסונג: מסך קדמי ואחורי בסמארטפון • HWzone
גאדגטיםסמארטפוניםכתבות נבחרות

עוד פטנט מבטיח מבית סמסונג: מסך קדמי ואחורי בסמארטפון

תיעוד חדש מבית היצרנית מציג את האופן בו בעל תצוגה שנמתחת מצידו האחד אל השני ישפיע על חוויית המשתמש שלנו

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


ימים ספורים אחרי שהופיע ברשת תיעוד של טכנולוגיה מרשימה אשר תאפשר לסמסונג להציע לנו מסך חצי-גמיש שיתחיל מחזית המכשיר החכם וימתח עד לאמצע הגב שלו – אנחנו מקבלים עוד רישום פטנט שמבהיר כיצד קונספט שכזה יוכל להפוך את השימושים היומיומיים שלנו בסמארטפון (או בטאבלט) לזריזים ואינטואיטיביים יותר.

באיורים ניתן לראות בעל צמד מסכי מגע, קדמי ואחורי, שבו הראשון ישמש כרגיל לתצוגה, בעוד שהאחורי ישמש בתור משטח פעולה ושליטה ייעודי, שמונע את הבעיה המוכרת בה אצבעות המשתמש מסתירות את מה שמתרחש על גבי הצג.

טובים השניים מן האחד – בייחוד עבור משחקים

שליטה על עוצמת האודיו ועל בהירות המסך בעת צפייה בתכני , שליטה על התנועה וביצוע כל פעולה אחרת במשחקים, גלילה וביצוע זום לאיזורים רלוונטיים בגלישה, ביצוע מיקוד אוטומטי בעת צילום ועוד – כל אלו הן דוגמאות למה שניתן יהיה לבצע תודות למסך משני ויישומים שהותאמו לכך כהלכה מבעוד מועד – כאשר כל זה נכון כמובן גם למכשיר שבו אותו מסך משני הוא למעשה חלק מאותו פאנל גמיש שנמתח מקדימה.

הפטנט מציג צמד מסכים מופרדים, אך ככל הנראה יוכל לפעול טוב לא פחות במכשיר בתצורת ה-Candy Bar הנפוצה כיום, כשהמסך פשוט נמצא בכל אחד מהצדדים

היתכן שזה הוא הקונספט אשר ישמש כבסיס לסמארטפון ה- X הגמיש המסתורי, עליו אנחנו מקבלים דיווחים ושמועות שונות בשנה האחרונה? קשה לדעת בוודאות, אך כל הרעיונות ורישומי הפטנטים הללו גורמים לנו להאמין כי מתקפל עם מסך גמיש באמת יכול להיות יותר מסתם גימיק שיווקי יוקרתי, וזו התקדמות משמעותית בהחלט.

מכשיר ה-Axon M כפול המסכים לא הצליח להביא את הקונספט לידי ביטוי איכותי אמיתי – אולי תעשה זאת?


תגיות
Back to top button
Close
Close