סמסונג: 10 מיליון מכשירי גלקסי S4 ימכרו בתוך פחות מחודש • HWzone
גאדגטים

סמסונג: 10 מיליון מכשירי גלקסי S4 ימכרו בתוך פחות מחודש

פחות מחודש לאחר השקתו של המכשיר, הודיעו בסמסונג כי שבוע הבא ימכרו למעלה מ-10 מיליון יחידות של הגלאקסי S4 ברחבי העולם
זהו לא סוד שמכשירי סדרת הגלאקסי S לא מפסיקים לרשום הישגי מכירות חיוביים עבור יצרנית הסלולר הגדולה בעולם, כשבתחילת השנה נודע שסמסונג מכרה לא פחות מ-100 מליון מכשירים. כעת מנכ"ל בחר לבשר כי הדגל החדש של החברה, הלוא הוא הגלאקסי S4, ממשיך את המסורת ורושם גם הוא נתוני מכירות מרשימים במיוחד כיאה לסדרה המוצלחת.
"אנחנו בטוחים שרף המכירות של ה-S4 יגיע בשבועות הקרובים אל הרבה מעבר ל-10 מליון יחידות" אומרים בסמסונג, ומוסיפים כי "המכשיר נמכר בצורה מהירה ורווחית הרבה יותר מאשר ה-S3". יש לציין כי מהדיווח של ניתן להסיק שמדובר בסמארטפון הנמכר והמצליח ביותר בהסטוריה של החברה הקוריאנית.
המכשיר הוכרז לפני חודשיים והתחיל להימכר בסוף חודש שעבר, כשמאז ההשקה וגם לפניה החליטו בסמסונג "לשפוך" כספים רבים על קמפיינים פרסומיים שנועדו להציג את ה-S4 כמכשיר המיטבי – ויותר מכך, כדי להעלות את רמת המודעות של משתמשים אשר פנו בשנים האחרונות ורכשו את מכשיריה של (שללא ספק מפגרת הרחק מאחור נכון לימים אלו).
המכשיר המוצלח ביותר בתולדות סמסונג
לשם ההשוואה, למכשיר הגלאקסי S3 נדרשו 50 יום על מנת לחצות את רף 10 מליון היחידות, בעוד ה-S4 יעשה זאת בפחות מ-30 יום. בנוסף לכך, רק לאחר חמישה חודשים הצליח ה-S3 לחצות את רף ה-30 מליון, כשהיורש שלו צפוי לעשות זאת בתקופה קצרה משמעותית. רק באמצע חודש מרץ, בסמוך להשקת ה-S4, הצליח ה-S3 לרשום את הישג ה-50 מליון.
מלבד זאת זכה לאחרונה המכשיר החדש בתו תקן ה-TCO בזכות היות תהליך הייצור שלו ידידותי לסביבה, כשגם הביקורות הרבות שהספיקו להתפרסם עליו מעלות שהוא יותר ממספק את ציפיות המשתמשים.
באשר למתחרה אפל, יש לציין שגם היא רושמת הישגי מכירות מרשימים – אם כי לא ניתן לקיים השוואות לעומת הנתונים של סמסונג כיוון שזו השיקה יותר מכשירים. למרות זאת, צפויים באפל להשיב מלחמה ממש בקרוב עם מכשיר שיוכרז בתקופה הקרובה – ואחד נוסף שיתחיל להימכר בתחילת 2014.

תגיות

3 תגובות

  1. כאילו שאין משבכ כלכלי בעולם… והתמונה התחתונה היא של גלקסי 3

  2. לאבי
    אי אפשר להשוות בין המכשירים בגלל שסמסונג השיקה יותר מכשירים, כך שמספר הקניות אצלהם מתחלק בין יותר מכשירים בעוד אצל אפל יש רק אחד, וכול הפאןבויז רצים לקנות אותו …

    בנוסף לזה אני חושב שאתה צריך להפסיק לגונן על אפל …. היא חברה גדולה מספיק בשביל לעשות את זה בעצמה.

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close