סמסונג תשיק בקרוב את ה``פונבלט`` • HWzone
גאדגטים

סמסונג תשיק בקרוב את ה"פונבלט"

החברה הקוריאנית לא נחה לרגע, כאשר נראה כי כבר בשבועות הקרובים היא תציג את ה-'Galaxy Fonblet' – טאבלטפון בעל שם מוזר במיוחד ומסך 5.8 אינטש
רק לאחרונה נודע כי סמסונג כבר הספיקה למכור מעל ל-100 מליון מכשירי Galaxy S, כאשר ממש בסוף השנה שעברה פורסם כי החברה מתכננת להשיק בקרוב שורה חדשה של וטאבלטים. כעת, נראה כי היצרנית הקוריאנית מחליטה לירות לכל הכיוונים – שכן ממש בחודשים הקרובים היא צפויה להביא אל השוק טאבלטפון חדש.
המכשיר צפוי להקרא "פונבלט" (Fonblet), מה שמעורר ספקות רבים בכל העולם סביב השם הלא כל כך שיווקי. ברחבי הרשת בלוגרים אף החלו להתבדח על חשבונה של , שכנראה תחליט בסופו של דבר להשיק את המכשיר עם שם סולידי יותר.
הגלאקסי פלייר שהושק בקיץ האחרון. לפי הדיווחים, ה"פונבלט" יכלול עיצוב זהה
הפונבלט יתבסס על מערכת ההפעלה אנדרואיד JB, כאשר הוא יכלול מסך AMOLED בגודל 5.8 אינטש שיתמוך ברזולוציה של 960×540. מדובר באותו המסך אשר נכלל כיום במכשיר הGalaxy Player 5.8  שזמין לרכישה בדרום קוריאה.
ההנחות כרגע הן שהפונבלט יהיה זהה גם בשאר נתוניו הטכניים לנגן הגלאקסי של – אשר כולל מצלמת 3 מגה-פיקסל, קישוריות בלוטוס, חיישני תנועה ומגיע בצבע לבן. יצויין לטובת הנגן כי הוא כולל איכותית בעוצמה של 2,500mAh – כאשר ייתכן ובסמסונג יחליטו לצרף לפונבלט עוצמתית יותר, מה שיהפוך את המכשיר לאופציה דיי כדאית. תג המחיר של הפונבלט צפוי להיות תחרותי ונמוך ביחס לשאר המכשירים בשוק (בעיקר ביחס לסדרת ה-Note), כך שברחבי העולם כבר מצפים בכליון עיניים להשקתו.
ככל הנראה, תשיק את המכשיר החדש שלה בתערוכת MWC 2013  שתתקיים בסוף חודש פברואר בברצלונה, ביחד עם מכשיר ה-Galaxy S IV הכה מצופה. בנוסף לכך, צפויה להציג בתערוכה גם Galaxy חדש שיכלול מסך בגודל 8 אינטש.

תגיות
Back to top button
Close
Close