סמסונג מציגה: הסמארטפון שאינו זקוק למילים • HWzone
גאדגטיםסמארטפוניםכתבות נבחרות

סמסונג מציגה: הסמארטפון שאינו זקוק למילים

סרטון פרסומת טרי וחרישי כמעט לחלוטין מציע לנו הזדמנות נוספת להתרשם מה- Fold מקרוב

הקרב בין צמד המכשירים החכמים המתקפלים הראשונים בשוק, מבית שתי היצרניות הכי גדולות בשוק, צפוי להיות אחד המאורעות הטכנולוגיים המסקרנים ביותר של השנה הנוכחית – אך בעוד שב-Huawei בחרו להבליט יתרונות כמו גודל המסכים והעובי הכולל של דגם ה-Mate X ביחד ל- Fold המתחרה, נראה כי בסמסונג משוכנעים שלא צריך שום דבר מעבר למראה עיניים בכדי לשכנע את הקהל לבחור ביצירה שלהם.

סרטון חדש בן ארבע דקות שעלה לאחד מערוצי ה-YouTube הרשמיים של סמסונג מציע מבט נוסף על המכשיר המתקפל שיעלה 2,000 יורו מכל הצדדים – הכל ללא קריינות כלשהי ועם מעט מאוד סאונד באופן כללי, אשר כבר זיכו אותו בכינוי הבלתי רשמי 'ASMR בגרסת ה- Fold'. באופן די מפתיע, התוצאה מרגישה אפקטיבית בהחלט.

https://www.youtube.com/watch?v=z9z_mF4XL4s

בסרטון ניתן להתרשם מפעולת ציר הפתיחה והסגירה של ה-Fold, מהמעבר המהיר יחסית בין פעולת המסך החיצוני הזעיר לפעולת המסך הפנימי הגדול, מהגוונים השונים (ושילובי הגוונים) בהם הוא יהיה זמין, מיכולת ה-PowerShare האלחוטית שדומה לזו במכשירי ה- S10 וגם מן השיטות השונות לצילום עם המכשיר הן במצב הסגור שלו והן במצב הפתוח.

גוונים שונים עבור חלקו האחורי של המכשיר – ועבור הציר החדשני שהופך את החזון למציאות

הסרטון מציג כמו כן כמה מהיישומים שהותאמו מבעוד מועד לפעולה עם התצורה החדשה והייחודית באופן מיטבי, כמו Maps ו-Netflix (שהוצגו גם על הבמה באופן חי במעמד ההשקה), אינסטגרם, Duo והמשחק Asphalt 9 – כאשר שניות הסיום מוקדשות לתמיכה של המכשיר ביכולת ה-DeX של החברה, בעת חיבור אל אמצעי תצוגה חיצוני.

אחד הרגעים היחידים עם ממשי בסרטון מציגים גיימינג על המסך הגדול. האם חובבי הגיימינג במובייל יתאהבו ברעיון?

האם יש עוד פרטי מידע אודות ה- Fold שחסרים לנו, או שעתה נותר רק להמתין למועד ההשקה הרשמי בכדי לבחון את חיי הסוללה והשימושיות הכוללת של הדגם, בייחוד לצד תג המחיר האימתני? מוזמנים לספר לנו מה דעתכם בתגובות.

תהיה גם תמיכה ביכולות פלטפורמת ה-DeX, כיאה למכשיר שעשוי להתאים בראש ובראשונה לאנשי עסקים אמידים

תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close