סמסונג מפתחת שני טאבלטפונים חדשים • HWzone
גאדגטיםטאבלטים

סמסונג מפתחת שני טאבלטפונים חדשים

החברה הקוריאנית מפתחת שני מכשירי חדשים וגדולים, שיהיו חלק מסדרת מכשירים שתקרא 'Galaxy Mega'
את סדרת מכשירי ה-Note המגודלים של סמסונג כולנו כבר מכירים,  כשבחודשים האחרונים נודע כי החברה מפתחת טאבלטפון נוסף (שלא יהיה קשור לסדרת ה-Note). לפי הדיווחים הראשוניים, המכשיר היה אמור להקרא "פונבלט", אך כעת מתברר כי בסמסונג החליטו לעדן את השם ולהפוך אותו למעט שיווקי יותר.
סדרת המכשירים החדשה של תקרא 'Galaxy Mega', כשנכון לרגע זה נחשף שהיא תשיק בחודשים הקרובים שני מכשירים חדשים שישתייכו לסדרה הזו. המכשיר הראשון בסדרה קיבל את שם הדגם 'GT-I9152' והוא יכלול מסך בגודל 5.8 אינטש, בעוד המכשיר השני קיבל את השם 'GT-I9200' והוא יכלול מסך בגודל 6.3 אינטש.
המכשיר הקטן יותר בסדרה יציע לפי הדיווחים גם תמיכה בשני כרטיסי סים, כשיש לציין ששני הסמארטפונים (בניגוד לסדרת ה-Note) לא יתמכו באפשרות ה-S Pen.
כבר בסוף חודש מאי צפוי להחשף רשמית ה-Galaxy Mega 5.8, כשכמה שבועות לאחר מכן יושק אחיו הגדול יותר. ברחבי הרשת טוענים שבכוונת להשיק סמארטפונים בדמות נגני מדיה, שיהוו תחרות גם לסדרת נגני האייפוד טאצ' של .
הסוף של סדרת הנוט?
עם זאת, רבים כבר החלו לטעון שגודל המכשירים הוא מוגזם – דבר שסמסונג צריכה לקחת בחשבון, שכן הצפת השוק במכשירים בעלי מסכים כה גדולים היא פעולה שעלולה לגרום לה להפסדים כבירים. כל שנותר הוא להמתין ולראות האם אכן תשיק את שני הטאבלטפונים החדשים שלה, שעשויים להוות תוספת לסדרת ה-Note שמציעה כבר מכשירים בסדר גודל שכזה.

תגיות
Back to top button
Close
Close