סמסונג מכינה דור חדש של טאבלטים • HWzone
גאדגטיםטאבלטים

סמסונג מכינה דור חדש של טאבלטים

המפרטים הטכניים של מספר טאבלטים חדשים מבית , אשר עתידים להיות מושקים בחודשים הקרובים, מוצאים את דרכם לרשת
נראה כי תקופה דיי ארוכה עברה מאז שעדכנה סמסונג את סדרת מחשבי ה-Galaxy Tab שלה, שהושקה באופן רשמי אפילו בארצנו הקטנה. כעת, דולפים לרשת מפרטיהם הטכניים המדוייקים של מחשבי ה-Galaxy Tab 3, שיביאו עימם מכשירים בגדלים של 8 ו-10.1 אינץ'. מלבד זאת, נראה כי החברה תשיק גם שיהווה גרסה חדשה לנקסוס 10, שיביא עימו מסך בעל רזולוציה גבוהה במיוחד.
טאבלט ה-Galaxy Tab 3 החדש בגודל 10.1 אינץ' יתבסס על מעבד כפול ליבה שיפעל בתדר 1.5 ג'יגה-הרץ ויריץ את מערכת ההפעלה 4.1. כמו כן, יכלול המכשיר ראם בנפח 2 ג'יגה-בייט ויציע פנימי בנפח 16 ג'יגה-בייט (שאותו ניתן יהיה להרחיב באמצעות כרטיס זכרון).
ברחבי הרשת ציפו כי המכשיר יביא עימו מסך ברזולוציה גבוהה במיוחד, אך כעת מתברר כי רזולוצית המכשיר תהיה 1280×800. הטאבלט יציע אפשרויות קישוריות מגוונות כגון Bluetooth 4.0, Wi-Fi וגם HSPA או LTE בהתאם לגרסה, כשסמסונג כללה בו גם כניסת microUSB רגילה.
המכשיר ניחן בסוללת 7,000mAh ומציע מצלמת 3 מגה-פיקסל באיכות נמוכה יחסית. עוביו של המכשיר יהיה 8.7 מ"מ כשמשקלו הוא קצת יותר מחצי קילוגרם, מה שהופך אותו לדקיק וקליל בהשוואה לטאבלט הדגל הנוכחי של .
באשר לטאבלט ה-Galaxy Tab 3 בגודל 8 אינץ', הדיווחים כרגע מעלים כי הנתונים הטכניים שלו יהיו זהים לחלוטין לאחיו הגדול. עם זאת, הוא יכלול סוללת 4,500mAh ועוביו יהיה 7 מ"מ, כשמשקלו 330 גרם (נתונים זהים למכשיר הגלאקסי נוט 8).
גרסאות הדור השלישי של סדרת מכשירי ה-Tab 3 צפויות לנחות בשוק כבר החל מחודש הבא, כשגרסאות הדור הרביעי יתחילו להימכר רק במהלך חודש יולי. למרבה הצער, מחיריהם של המכשירים עדיין לא ידועים.
טאבלט ה-'Roma' של . יכלול רזולוציה גבוהה במיוחד
מלבד מכשירי הטאב החדשים, נראה כי מפתחת נוסף בעל מסך 10 אינץ' שכרגע עונה לשם הקוד "Roma". הטאבלט צפוי להביא עימו רזולוציה גבוהה של 2560×1600 פיקסלים, כך שהמסך שלו יכלול צפיפות פיקסלים של 299ppi. כמו כן, הוא צפוי להתבסס על מעבד Exynos 5 מרובע ליבות שיפעל בתדר 1.7 ג'יגה-הרץ ולכלול ראם בנפח 2 ג'יגה-בייט – זאת, בנוסף לסוללה אימתנית, תמיכה בקישוריות דור רביעי ותמיכה בכרטיסי .

תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close