סמארטפון עם מסך E-Ink משני, בקרוב זול הרבה יותר מבעבר • HWzone
גאדגטיםסמארטפונים

סמארטפון עם מסך E-Ink משני, בקרוב זול הרבה יותר מבעבר

התרומה המשמעותית ביותר של רוסיה לעולם הסמארטפונים המודרני הייתה ללא צל של ספק צמד מכשירי ה-YotaPhone של חברת התקשורת המקומית Yota, שהציעו מסך משני בטכנולוגיית בחלק האחורי אשר היה מסוגל להציג שלל פרטים ועדכונים רלוונטיים באופן קבוע, ללא הדלקה של המסך הראשי ותוך שימוש בכמות אנרגיה אפסית. המגבלה העיקרית כאן הייתה זמינות בינלאומית מוגבלת מאוד, ולא פחות משמעותי – מחיר גבוה שלא היה לו שום סיכוי להצדיק את הגימיק החביב של המסכים הכפולים.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


עתה, יתכן שאנחנו רואים את תחילתו של המהלך אשר יוביל את מסכי הדיו האלקטרונית אל המיינסטרים של עולם הסמארטפונים – או לכל הפחות עולם הסמארטפונים הסיני. מכשיר ה-U6 החדש של Oukitel הסינית הצעירה והשאפתנית יציע מפרט ביניים סטנדרטי למדי עם MT6735 של Mediatek, זכרון RAM בנפח 2GB, נפח אחסון מובנה של 16GB, מצלמת 13 מגה פיקסל ראשית, מצלמת 5 מגה פיקסל משנית, מערכת לוליפופ וגם מסך בגודל 4.7 בחלק האחורי של המכשיר, כאמור, שיצטרף אל מסך צבעוני סטנדרטי בגודל 5 אינץ' וברזולוציית 720p בחזית.

הטרנד התורן?
הטרנד התורן?

מחיר צפוי של כ-240 דולר מבהיר כי תוספת של מסך עדיין כרוכה בעלות בלתי מבוטלת, לכאורה – אך בכל זאת מדובר במחיר שנמוך ברמה של בין פי 2 לפי 3 ממחירי ה-YotaPhone, כך שהגימיק הנחמד הופך לרלוונטי הרבה יותר.

קישורים נוספים


תגיות

3 תגובות

  1. היוטה פון או זה יהיו הסמארטפונים הבאים שלי, כנראה. היוטה ממש מגניב.

  2. אבל למה המסך עם הדיו מבריק? זה הורס הכל. יוטה עשו אותו מט. בנוסף ביוטה אפשר לעבוד עם הטלפון כרגיל במסך הזה ולא רק אפליקציות יעודיות.

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close