סוני חושפת סמארטפון

2 תגובות
סוני חושפת את הסמארטפון הראשון בלי אריקסון
 
כבר דיווחנו כי מתכוונת לרכוש את מה שנשאר מחברת אריקסון שעדיין לא בבעלותה ולהשיק את כל הסמארטפונים, מעכשיו והלאה, תחת שם המותג של בלבד, בלי התוסף של אריקסון.
 
עכשיו, בתערוכת ה-CES סוני מציגה לנו את הסמארטפון הראשון שלה. אל תצפו לשום דבר מפתיע, אבל את הפלישה של הטכנולוגיות של סוני ניתן לזהות מיד. הסמארטפון יושק תחת קו מוצרי ה-Xperia ויקרא Ion. אנחנו לא יודעים אם ל- יש בעלות כלשהי על שם המותג ששייך גם לסדרת המעבדים הגראפיים החסכוניים שלה, אבל במידה וכן צפו לתביעה רצינית או לשינוי שם.
 
המכשיר יתמוך בקישוריות הדור הרביעי (4G) ויגיע עם מעבד MSM8260 בעל שתי ליבות Scorpion במהירות 1.5GHz. בנוסף, יכיל הסמארטפון זיכרון בנפח של גיגה-בייט אחד וזיכרון מובנה בנפח 16 גיגה-בייט, כאשר זה יהיה ניתן להרחבה באמצעות כרטיס .
 
המסך של המכשיר הרשים אותנו אף יותר מהנתונים הטכניים. היא יגיע בגודל של 4.6 אינצ', כמעט זהה בגודלו למסך של הגלאקסי , ברזולוציה שח 1280×720. בנוסף, יכיל המסך את טכנולוגית Bravia של סוני אותה היא משלבת גם בטלויזיות ומסכים אחרים מתוצרתה. המצלמה האחורית חיישן 12 מגה פיקסל מסוג Exmor R שיכול להקליט ברזלוציה של 1080p. המצלמה הקדמית כוללת חיישן 1.3 מגה פיקסל ויכולה להקליט ברזולוציה של 720p.
 
למרבה הצער, המכשיר לא יריץ עם מערכת האנדרואיד הרביעית ישירות מהקופסה ואנחנו נאלץ לחכות לעדכון של על מנת לנצל את החומרה ואת גודל המסך שלו. חבל, אולי היית יכולה להפטר מארבעת "כפתורי האנדרואיד" בתחתית המסך אם לא היית משיקה את המכשיר עם גרסה 2.3.
 
מה אתם חושבים? סוני תכנס לשוק הסמארטפונים בבום? ספרו לנו בטוקבקים ובפורום וטאבלטים.