סוני אריקסון מכינה סמארטפון-מצלמה אימתני

ל-LT28 יש מפרט עוצמתי ומצלמת 13 מגה פיקסל משימה. דוגמיות ראשונות שלה בפנים

יש מספר מכשירים בשוק שהתיאור ההולם ביותר עבורם הוא "מצלמה עם סמארטפון". לא חסר בשוק גם סמארטפונים שהמצלמה שלהם היא פארודיה של ממש, שנמצאת שם רק בכדי להוסיף עוד 'וי' לעמוד מאפייני המכשיר.
סמארטפון חדש בעל השם הזמני LT28 (דגם ה-LT28at מיועד ככל הנראה לרשתות בארה"ב, דגם ה-LT28i תומך ברשתות ה-GSM האירופאיות) מבית סוני אריקסון שצץ לו ברשת מתיימר לשלב את הטוב מכל העולמות, ובגדול.

ה-LT28 נשמע כמו אחיו הגדול של סמארטפון עתידי מדובר אחר מבית סוני אריקסון, ה-LT26 שמכונה גם 'Nozomi' ו-Xperia Arc HD.
כיאה לאח גדול, ה-LT28 עתיד להציע מסך 'Reality Display' (שזה בעצם שם קוד לפאנל LCD המצוייד במנוע עיבוד התמונה Bravia Engine של סוני) מוגדל של 4.55 אינץ' ברזולוציה של 1280×720, מעבד כפול ליבה במהירות 1.5GHz, תמיכה רשתות דור רביעי LTE, קישוריות Wi-Fi בתדר 2.4GHz ובתדר 5GHz, מצלמה קדמית שמסוגלת לצלם וידאו באיכות 720p ומצלמה אחורית בעלת חיישן מרשים של 13 מגה פיקסל ופלאש לד.

כל חובב צילום ממוצע מינוס יוכל לומר לכם שרזולוציית החיישן המקסימלית לא בהכרח אומרת דבר וחצי דבר על איכות המצלמה, אך במקרה של ה-LT28 ברשת מסתובבות כבר עתה כמה תמונות מרשימות מאוד (על אף הכיווץ שעברו כשמצאו את דרכן לרשת) שצולמו, לכאורה, במצלמת המכשיר.
לא נלאה אתם בתיאורים אלא פשוט ניתן לכם לצפות ותמונות ולהכריע בעצמכם האם מדובר ביורש ראוי למצלמה האגדית של הנוקיה N8 (ולמצלמות סמארטפונים מהוללות אחרות).

עם קצת מזל, היכרות רשמית עם ה-LT28 (וה-LT26) תהיה לנו כבר בתערוכת ה-CES 2012 בתחילת החודש הבא, אז נוכל לשמוע עוד פרטים על המפרט של המכשיר ועל תאריך ההשקעה המיועד שלו.