נקסוס 6: המכשיר של מוטורולה נחשף • HWzone
גאדגטיםסמארטפונים

נקסוס 6: המכשיר של מוטורולה נחשף

ברקע הדלפות חוזרות ונשנות של מכשיר הנקסוס הבא, תמונות חדשות מציגות לנו את מכשיר הנקסוס של מוטורולה

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


nexus2cee_44 nexus2cee_image1

מכשיר הנקסוס 6 בשטח (מקור: Police)

בשם קוד "Shamu", מכשיר הדגל הבא לסדרת המכשירי הנקסוס של גוגל נחשף. בתמונות ניתן לראות בבירור מכשיר הדומה במבנה ל-Moto X שמוטורולה השיקה השנה. המכשיר עטוף בכוונה בכיסוי שמשאיר קצת מקום לדמיון, אך מחלקיו הלא מכוסים של המכשיר אנחנו יכולים לאשר כמה פרטים מהדלפות קודמות. בהתאמה כמעט מלאה עם מידע שדווח בעבר, אנחנו רואים בתמונות שהמכשיר מכיל מסך גדול (מאוד), מיקום כפתורי הנעילה והווליום נמצאים בצידו הימני, הרמקולים נמצאים בקדמת המכשיר, כניסת האוזניות נמצאת בחלק העליון של המכשיר ומערכת ההפעלה שהמכשיר מריץ היא L החדשה.

מפיסות המידע הקודמות שקיבלנו מ-9to5Google על מכשיר הנקסוס החדש, אנחנו מצפים שהמכשיר יגיע עם מסך ענק של 5.92" ברזולוציה של 1440×2560 פיקסלים, עם צפיפות של 498 פיקסלים לאינץ' רבוע.

בנוסף למסך, מכשיר הנקסוס צפוי להגיע עם מעבד ה-Snapdragon 805 של קוואלקום במהירות ליבה של 2.6 גיגה-הרץ, 3 גיגה-בייט של זיכרון ראם, 32 גיגה-בייט זיכרון פנימי, מצלמה אחורית של 13 מגה פיקסל וקדמית של 2 מגה פיקסל. סוללת המכשיר צפויה להגיע בגדול של 3200mAh וכמובן שהמכשיר עתיד להריץ את גרסאת L המתקרבת של .

כתוספת לתמונות המודלפות, משתמש באתר Reddit שאיגד את כל המידע המודלף על מכשיר השאמו, החליט ליצור מכשיר דמה הבנוי מעץ בכדי לקבל פרספקטיבה על גודל המכשיר לעומת מכשירים אחרים. כפי שניתן לראות בתמונות של מכשיר הדמה, לצד טאבלט הנקסוס 7 וסמארטפון הנקסוס 4, המכשיר מציג גזרה גדולה, לרוב בשל המסך העצום. גם לצד מכשיר הנקסוס 5 החדש, מכשיר הדמה נראה ענק. יחד עם זאת, למסך של המכשיר החדש יהיו קצוות מאוד קטנים, כך שלמרות שהמסך יהיה מאוד גדול, הגודל של המכשיר לא יהיה מפלצתי, בדומה למבנה של ה-LG G3.

מכשיר הנקסוס 6 צפוי להיחשף בפנינו בצורה רשמית באירוע של בסוף החודש, אבל  אם יש לכם חתיכת עץ וכישורי גילוף טובים תוכלו לבנות אחד משלכם כבר עכשיו.

 xgo5Mb3OeKU656UfMjLoB nexus 6 mockup4aPuZHS

מכשיר דמה מעץ של הנקסוס 6 (מקור: TonGi018)


תגיות
Back to top button
Close
Close