משתדרגים בבלאק פריידיי: קופונים טריים ברשת • HWzone
גאדגטיםבית חכם ו-IoT

משתדרגים בבלאק פריידיי: קופונים טריים ברשת

בואו לאבזר את הבית שלכם באמצעים חכמים עם תגי מחיר נדירים, ממש עכשיו

לשמור על הבית זה חשוב תמיד, וכעת יש לכם אפשרות לעשות את זה בזול ובקלות יותר מבעבר עם מצלמת אבטחה של חברת Alfawise שעונה לשם L3 Plus, הכוללת חיישן צילום בזווית רחבה שמותאם לעבודה גם ביום וגם בלילה, הגנת IP65 בפני מים ואבק להתקנה בחצר, רמקול ומיקרופון להקלטה והשמעת קול – וזוג נטענות שאמורות להספיק לארבעה חודשי עבודה, כך שההתקנה היא פשוטה במיוחד ואינה דורשת תשתית חשמלית.

לא רוצים להטעין את הסוללות שבפנים פעם בכמה חודשים? תוכלו לרכוש קיט עם פאנל סולארי ייעודי – במחיר שנמוך מרף פטור המע"מ!

קוד קופון עבור המצלמה: 614LQO7HRS

קוד קופון עבור המצלמה יחד עם פאנל סולארי: ALFAWISEL3S

מחיר: 50 דולר עבור המצלמה בלבד, 75 דולר עבור המצלמה יחד עם פאנל פוטו-וולטאי ייעודי, עם משלוח חינמי לישראל.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הרכישה

למבצעים ודילים נוספים ב-HWzone לחצו כאן

Alfawise אחראית לא רק לרובוטים שמנקים ולמצלמות אבטחה – היא מציעה לנו גם מקרנים ביתיים במחירים תחרותיים מאוד. ה-Q9 שנמכר כעת במחיר נהדר כולל מערכת מובנית שתחליף את הצורך בחיבור המקרן אל מקור תמונה חיצוני כלשהו (אף כי האפשרות הזו נתמכת, כמובן), כולל נורת 150 וואט עם עוצמת הארה של עד 16,000 לומן ואפשרות להציג גודל אלכסוני של בין 40 אינץ' ממרחק של קצת פחות מ-2 מטרים ל-300 אינץ' ממרחק של 5.5 מטרים, ברזולוציית 1080p ועם מובנים בהספק 10 וואט לחוויה שלמה במוצר יחיד.

מחיר: 200 דולר, עם אפשרות למשלוח לישראל במחיר של דולר אחד בלבד.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הרכישה

בעלים של בית גדול או פרנואידים (ואולי גם שניהם יחד, בעצם) יכולים ללכת על מערך אבטחה ביתי מקיף יותר של חברה בשם Stalwall – ארבע מצלמות עם חיישני CMOS של 2 מגה-פיקסל וחיישני אינפרא-אדום לעבודה בתנאי חשכה עם תאימות לפעולה גם מחוץ לבית, ואיתן יחידת NVR עם שמונה ערוצים כך שתוכלו להוסיף יחידות צילום נוספות במידת הצורך. כל שנדרש הוא תוספת כונן בחיבור SATA להקלטת המידע המתקבל, ותוכלו לישון הרבה יותר טוב בלילות.

קוד קופון: T4978PHQUM 

מחיר: 158 דולר, עם אפשרות למשלוח לישראל במחיר של דולר אחד בלבד.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הרכישה

מדפסת ה-3D המושלמת למתחילים בתחום ממשיכה לרדת במחיר – דגם ה-Ender 3 של Creality עם מסך ייעודי לשליטה, משטח הדפסה גדול, שקע מתאים לתשתיות החשמל בישראל, תמיכה בכל חומרי הגלם הפלסטיים הנפוצים והרכבה עצמאית. כעת במכירת בעבור פחות מ-600 שקלים, כולל המשלוח.

מחיר: 160 דולר, עם אפשרות למשלוח לישראל במחיר של דולר אחד בלבד.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הרכישה

מנורת תקרה חכמה במחיר נמוך מרף פטור המע"מ המקומי, הידד! הדגם הפופולרי של חברת Yeelight (מתוך האקוסיסטם של שיאומי, כמובן) בקוטר של 320 מילימטרים זמינה באחת מרמות המחיר הנמוכות ביותר שלה עד היום: התקנה קלה, מגוון טמפרטורות הארה בגוון לבן, תאימות למערכות בית חכם פופולריות שונות, שליטה דרך או בשלט רחוק ועוד.

מחיר: 70 דולר, עם אפשרות למשלוח לישראל במחיר של 2.61 דולר בלבד.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הרכישה

תגיות
Back to top button
Close
Close