משפחת ה-Zenfone של אסוס ממשיכה לתפוח • HWzone
גאדגטיםסמארטפונים

משפחת ה-Zenfone של אסוס ממשיכה לתפוח

דגמים מיוחדים בנפחים גדולים גם ל- Selfie, גירסת 6 אינץ' ל- 2 Laser וגם השקה סוף כל סוף ל- Zoom: משפחת המכשירים החכמים של ממשיכה להרשים אותנו גם בימים אלה

זה היה נכון בתחילת השנה הנוכחית, ונראה כי זה נכון גם היום – ה-Zenfone 2 של אסוס הוא אחד הסמארטפונים הייחודיים והמשתלמים ביותר שהכסף שלכם יכול לקנות לכם, וכעת מספר הנגזרות שלו הוא גדול עוד יותר מאי פעם בעבר.

ה-Zenfone Selfie, שכבר הושק בתור אלטרנטיבה ל-Zenfone 2 הסטנדרטי שמחליפה את מצלמת ה-5 מגה פיקסל הקדמית ביחידת 13 מגה פיקסל איכותית ומתקדמת יותר ואת שבב האטום בשבב Snapdragon 615 פופולרי יותר, יהיה זמין מעתה גם בגירסאות משופרות עם 3GB של זכרון (לעומת 2GB בדגמים הנוכחיים) ועם נפח מובנה נדיב של 64GB ו-128GB, כאשר אחת מהגירסאות אף תהיה זמינה עם חיפוי אחורי בצבע ורוד-סגול ייחודי למדי.

גם ורוד בוהק, וגם עם יותר נפח אחסון ו-RAM
גם ורוד בוהק, וגם עם יותר נפח אחסון ו- – יכול להיות יותר טוב מזה?

דגם נוסף שהושק לאחרונה הוא ה-Zenfone 2 Laser, עם מסך 5.5 אינץ',  3GB של RAM, שבב Snapdragon 615 וגם מצלמה עם מיקוד מבוסס לייזר אינפרא אדום. עתה, הוא מוצע גם בגירסה עם מסך 6 אינץ' – עדיין עם רזולוציית 1080p, נפח אחסון מובנה של 32GB ו-3GB של . הדגם הזה יהיה לכאורה יקר מעט יותר עם עלות של 250 או 270 דולר, אבל היי – אם אתם מחבבים פאבלטים, זו יכולה להיות האפשרות הטובה ביותר עבורכם.

Super Size Me
Super Size Me

דגם מסקרן נוסף של אסוס אשר עתיד להיות מושק בשוק הביתי בטאיוואן בחודש הקרוב הוא ה-Zenfone Zoom, שהוא גם הוריאציה שהכי דומה ל-Zenfone 2 'המקורי' עם שבב אטום Z3580 של (או אטום Z3590, שהוא גירסה עדכנית מומהרת במעט), זכרון RAM בנפח 4GB, נפח אחסון מובנה של 64GB או 128GB – וגם מצלמה מתקדמת הכוללת מנגנון זום אופטי של עד פי 3 ומערכת ייצוב תמונה אופטית. החיישן עצמו ככל הנראה זהה לזה שב-Zenfone 2 המקורי, כך שלא בטוח שתוספת זום אופטי תוכל להקפיץ אותו לפתע אל ראש טבלת האיכות של מצלמות הסמארטפונים – אך בכל זאת מדובר בתוספת נדירה יחסית, שעשויה לקרוץ לצרכנים שמחפשים אשר יוכל להחליף את המצלמה הקומפקטית שלהם באופן המיטבי ביותר. המחירים עתידים לעמוד עד כ-430 דולר עד כ-490 דולר – מה שאולי יתורגם ל-400 (או 450) ו-500 דולר במסגרת השקה בינלאומית.

zfn1

לקינוח, תמונות שיווקיות חדשות שעלו עבור ה-Zenfone Max עשויות להצביע על כך שגם הדגם הזה יושק סוף סוף בתקופה הקרובה. מדובר כנראה בדגם השונה והמסקרן ביותר מבין כל הזנפונים הנוכחיים, עם 410 צנוע, זכרון של 2GB, נפח מובנה של 16GB – ובעיקר סוללת 5,000mAh אימתנית, שלכאורה תוכל לספק כמעט 40 שעות של זמן דיבור רצוף, מעל 30 שעות גלישה ומעל ל-20 שעות אל ניגון (לא את כולם ביחד, אלא כל אחד בנפרד). אנחנו לא יודעים כמה יעלה המכשיר, אך במידה ויספק עלות תחרותית בדומה למרבית אחיו למשפחת ה-, הוא יוכל להיות מכשיר ביניים נישתי וראוי בהחלט.

https://www.youtube.com/watch?v=KiJg64iNeYA

ראוי לציין כי חלק מהמוצרים המדוברים הושקו בינתיים רק במזרח (ה-Selfie בגירסאותיו המיוחדות וה- 2 Zoom), ואין ודאות מלאה לכך שנראה אותם גם בשווקים המערביים בהמשך – אך סביר להניח שהם כן יגיעו אל החנויות המקוונות הסיניות המוכרות לנו בכל מצב, ועל כן המעוניינים יוכלו להניח את ידיהם על הדגם המועדף מבחינתם, ובמחיר ראוי, גם ללא השקה רשמית בישראל.

ה-Zenfone 2 (על אינספור דגמיו ותת-דגמיו) ללא ספק היווה הצלחה משמעותית עבור אסוס, ועזר לקבע את מעמדה כיצרנית סמארטפונים מן המניין שראויה לתשומת לב – ואנחנו כבר מצפים בקוצר רוח להכרזה על ה-Zenfone 3, ועל מה שהוא ידע לספק לשוק התחרותי הזה, עם או בלי עזרתה האדיבה של .

תגיות

3 תגובות

 1. אם היה ל ASUS בישראל שירות לקוחות נורמלי ול ASUS עצמה מוצרים איכותיים באמת ולא כמו שהפורום המוטה הזה מציג אותם, היה שווה לקנות את המוצרים האלו, כרגע כשיש להם שלל תקלות ייצור ובעיות בשירות בישראל, אין מה לפזול לכיוון שלהם.

 2. יש לי זנפ'ון 2. והוא המחליף של נוט-4.
  תרשמו היטב על הפנקס.. הזנפ'ון 2, טוב יותר פי 2.. בדיוק מהנוט 4, שעולה ממנו יותר מפי 2.
  אם החשבון לא ברור, אז אני אפשט..
  הנוט 4, הוא בדיחה עלובה, למה?! כי לאחר חצי שנה של שימוש, הוא עובד לאט.
  עכשיו תאמרו לי .. מי מכם מוכן לשלם 3500 אלף שקל, ולקבל מוצר שעובד רק – חצי שנה בסדר?
  אף אחד. בדיוק.
  האסוס, עובד כמו סוס 200 כח סוס והוא טס..
  אז איך אתם שואלים את עצמכם? ראשית אין לו את המעבד המצ'וקמק של סמסונג.. יש לו אינטל.
  שנית, הטאצ'וואיז – הסופר איטי והלאגי, כבר לא קיים , יש לאסוס ממשק שעובד נהדר, ואפילו מתעדכן!!
  למה הביג דיל? מסיבה פשוטה, הם מעדכנים את הממשק דרך הפליי סטור, ולא אחת לעשור כשיש עדכון מערכתי.
  אבל הכי חשוב? זה שהממשק עובד טוב מכל סיבה אפשרית וכל פונקציה קיימת, מהממשק של המוצר שעולה פי -2.

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close