משחקים, סמארטפונים ורמקולים: מבצעי פסח ברשת באג

6 תגובות

רשת החנויות פצחה בהנחות לרגל החג המתקרב, עם כמה דילים מפתיעים לטובה

פסח מתקרב, ואיתו שלל מבצעים לרגל תקופה הקניות שמגיעה באופן מסורתי לפני החג. רשת אחת שהחליטה לעשות לכולנו חיים קצת יותר קלים עם רשימה מרוכזת של ההצעות שלה היא 'באג', שאצלה ניתן למצוא על משחקים וגאדג'טים מסוגים שונים – לא כולם מעניינים ורלוונטיים במיוחד, אך חלקם בהחלט מהווים עסקה נאה שראוי לשקול.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


גולת הכותרת היא כנראה מבצעים על מספר כותרי PC עדכניים, שנמכרים במחירים תחרותיים מאוד – Rainbow Six Siege נמכר בעבור 89 ש"ח, Assassin's Creed Syndicate נמכר בעבור 89 ש"ח (וכך גם הפרקים שקדמו לו בסדרה Rogue ו-Unity), משחק המירוצים The Crew יחד עם ההרחבה שלו Wild Run נמכר ב-119 ש"ח וחבילה שכוללת את המשחקים Rayman Origins ו-Rayman Legends יחד עולה 85 ש"ח. ראוי לציין כי כל המשחקים הללו הם מבית המפיצה , וידרשו את קליינט ה-uPlay בכדי לפעול.

Assassin's Creed Syndicate
Assassin's Creed Syndicate

מחירי קיימים גם למוצריה של חברת JBL, עם עלות של 199 ש"ח לרמקול ה-Go הנייד הצנוע ומחיר של 499 ש"ח לרמקול ה-Flip III הפופולרי, מחיר של 99 ש"ח לאוזניות In-Ear מדגם T100, מחיר של 799 ש"ח לאוזניות ה-Everest 300 האלחוטיות ועוד.

כמו כן, חיצוני 2.5 אינץ' של מסדרת ה-Expansion המעודכנת, בנפח של 2 טרה-בייט, נמכר במחיר לא רע של 419 ש"ח, ה-MSR7 הפופולריות של Audio-Technica מוצעות ב-999 ש"ח, ואוזניות ה-K915 האלחוטיות של AKG מגיעות עם תג מחיר של 349 ש"ח.

Audio-Technica MSR7
Audio-Technica MSR7

לקינוח, קיימים ברשת גם מבצעים על כמה מהסמארטפונים שהיא מייבאת – עם מחיר של של 649 ש"ח ל-Meizu m2, מחיר של 799 ש"ח ל-m2 Note שזכה רק לאחרונה ליורש ומחיר של 1,399 ש"ח ל-Zuk Z1 מחברת הבת של . קניות נעימות!

Zuk Z1
Zuk Z1