מסכי נעילה עם סטייל | אפליקציות חדשות לאנדרואיד • HWzone
גאדגטיםאפליקציות

מסכי נעילה עם סטייל | אפליקציות חדשות לאנדרואיד

אנחנו אוספים עבורכם את האפליקציות החדשות, המענינות והשימושיות של השבוע, היישר מהפליי סטור של גוגל

משתוקקים להתקין חדשות על מכשיר האנדרואיד שלכם, אך מתעצלים לסרוק את הפליי סטור? אנחנו נעשה זאת בשבילכם כל שבוע.

להתעורר בקריז – Wake N Shake Alarm Clock

אפליקציות שעון מעורר יש בשפע באנדרואיד (לא מזמן גם סיקרנו כמה מהמובחרים שביניהם). אבל האפליקציה הבאה נועדה לעשות דבר אחד בלבד. להעיר אתכם ב-100%.

אם אתם מהטיפוסים שקשה להם להתעורר בבוקר ושעונים מעוררים רגילים פשוט לא עובדים עליכם, שווה לכם לנסות את Wake N Shake. כשהשעון יצלצל, הדרך היחידה לכבותו תהיה לנער אותו באלימות במשך כמה שניות. לכבות את הווליום או לעבור למסך לא יעבוד. רק ניעור אגרסיבי ואלים למשך כמה שניות (או לכבות את המכשיר).

Wake N Shake Alarm Clock

גם צלצול ברירת המחדל שלו הוא צחוק מרושע ומעצבן. באופן אישי, רק צפייה בסרטון הפרסומת של האפליקציה הנ"ל מעוררת בי חלחלה וצמרמורות עזות. המחשבה על לקום באופן כה אלים כל כך לא מתאימה לי, אבל אני ממש לא קהל היעד של האפליקציה הזו (ובטח לא יכול להיחשב כטיפוס של בוקר). לרגל ההשקה לאנדרואיד מחיר האפליקציה הוא 3.89 ש"ח.

>> להורדה

השמדה עצמית – Snapchat

דמיינו את התרחיש הבא. אתם נמצאים מאחורי קווי אוייב במשימה חשאית וצריכים לשלוח של מסמכים סודיים של האויב. אתם מצויידים בסמראטפון שלכם, מצלמים את התמונות שולחים ליעד המבוקש.
לפתע מגיח חייל אוייב ושואל אתכם למעשיכם. אתם מיתממים, אך הוא כבר חטף את המכשיר מידיכם וראה את התמונות המפלילות באפליקציית הגלריה של המצלמה. לא נעים.

Snapchat

כל התרחיש הזה היה יכול להמנע לו הייתם משתמשים באפליקציה Snapchat. האפליקצייה נועדה כדי לשלוח עם אורך זמן מוגבל. לאחר הגבלת הזמן, התמונה תיעלם לנצח. אם הם ייקחו תמונת מסך של התמונה, תקבלו על כך יידוע. אנו מניחים שחלקכם אולי יחשבו על שימושים אחרים לתוכנה, התרחיש שהצענו הוא בגדר הצעת שימוש בלבד. חינם בפליי סטור.

>> להורדה

נעילה בסטייל 1 – Quick Launch – Lock Screen

אחת מהתכונות החדשות שאמורות להגיע עם 4.2 היא מסך נעילה עם ווידג'טים, כזה שאתם יכולים לצפות במידע רב ולהפעיל היישר ממסך הנעילה. אבל למה לחכות לאנדרואיד 4.2 שאפשר כבר להפעיל ווידג'טים ממסך הנעילה כעת?

Quick Launch – Lock Screen

עם אפליקציית ה-Quick Launch של חברת Conduit הישראלית תוכלו לעשות בדיוק את זה, ולגשת כמעט לכל תוכנה או תכונה במכשיר בקלות. חינם בפליי סטור.

>> להורדה

נעילה בסטייל 2 – Picture Password Lockscreen

האפליקצייה הבאה מגיעה בהשראת מסך הנעילה של 8. הרעיון למי שלא מכיר הוא מאוד פשוט וחכם. השתמשו בכל תמונה בתרצו למסך הנעילה ו"ציירו" את צורת הפתיחה שתרצו. כל שילוב של קו, נקודה או עיגול תופס וכך אתם יכולים ליצור מסך נעילה שיהיה קשה עד בלתי אפשרי לנחש את צורת הפתיחה שלו, בעוד שלכם זה יהיה ברור מאוד. חינם בפליי סטור.

Picture Password Lockscreen

>> להורדה

נעילה בסטייל 3 – 10 Lockscreen

ואם כבר מסכי נעילה מגניבים, אז למה לא 3? מסך הנעילה האחרון לקוח ישירות ממערכת ההפעלה של ה- (זוכרים את זה? איזה נוסטלגיה…) והאמת שהוא מאוד מרשים. צפו בסרטון והיווכחו בעצמכם.

Blackberry 10 Lockscreen

לעומת מסכי הנעילה האחרים, האפליקציה הזו מגיעה בתור mod, מה שאומר שהיא דורשת קצת התעסקות במכשיר שלכם (להוריד את הקוד ולקמפל אותו במכשיר). לא מאוד מסובך, אבל בהחלט יותר מסובך מלהתקין מהפליי סטור. כמו כן, גרסת ICS ומעלה נדרשת. אנו ממליצים בחום על גיבוי מלא למכשיר לפני ניסיון התקנת ה-mod הזה.

>> להורדה והוראות התקנה

  • לעוד אפליקציות מומלצות אתם מוזמנים תמיד להכנס לדיון בפורומים שלנו

  • פיספסתם את האפליקציות המומלצות של השבוע הקודם? תוכלו למצוא אותן כאן

תגיות
Back to top button
Close
Close