ממשיכים לחגוג: ריכוז מבצעים ליום הרווקים הסיני 2021

מיד עם סיום החגיגה במיזם Shopping IL – יש לכם סיבה טובה נוספת לפתוח את הארנק ולשלוף את כרטיסי האשראי

מבצעי יום הרווקים הסיני, או 11.11 אם תעדיפו, נמצאים בשיאם כבר משעות הבוקר – אך ודאי תשמחו לגלות שמרבית המובילים מתוכם ממשיכים להיות זמינים גם כעת, במידה ועדיין לא צללתם אל תוך הטירוף, ואנחנו כאן על מנת לסייע לכם.

כמו בכל שנה, גם כעת הפלטפורמה המקוונת של AliExpress מובילה את המתקפה עם שלל של קופונים שמספקים הנחות של מעל 10 אחוזים עבור סל הקניות שלכם, מעל להנחות קיימות עבור המוצרים השונים, עם פוטנציאל למצוא מחירים נמוכים באופן חסר תקדים עבור מספר גדול של גאדג'טים פופולריים.

הקופונים שולטים אצל AliExpress, ועוד לא מאוחר לאסוף אותם ולנצל אותם – רוב הדילים מיועדים להמשיך איתנו עד לסוף היום מחר, יום שישי ה-12 בנובמבר
  • שימוש בקוד הקופון 965DOUBLE11 יעניק לכם הנחה של 9 דולר על מוצר או סל מוצרים עם שווי של 65 דולר ומעלה
  • שימוש בקוד הקופון 12100DOUBLE יעניק לכם הנחה של 12 דולר על מוצר או סל מוצרים עם שווי של 100 דולר ומעלה
  • שימוש בקוד הקופון 18150DOUBLE יעניק לכם הנחה של 18 דולר על מוצר או סל מוצרים עם שווי של 150 דולר ומעלה
  • שימוש בקוד הקופון 23190DOUBLE יעניק לכם הנחה של 23 דולר על מוצר או סל מוצרים עם שווי של 190 דולר ומעלה
  • שימוש בקוד הקופון 30250DOUBLE יעניק לכם הנחה של 30 דולר על מוצר או סל מוצרים עם שווי של 250 דולר ומעלה

נזכיר כי תמיד מומלץ לשלם באמאזון בדולרים ולא בשקלים, היות ועמלת ההמרה הצפויה מחברת האשראי שלכם תהיה נמוכה ברוב המוחלט של המקרים מעמלת ההמרה המובנית של החנות המקוונת. בנוסף, עבור חלק מן המוצרים יש אפשרות לתשלום בהתבסס על PayPal אשר יעניק לכם שכבת הגנה נוספת אל מול המוכר במידה ותחוו בעיות באספקה או שלא תהיו מרוצים מן הרכישה.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המבצעים העיקרי ב-AliExpress

בשנה שעברה חברת האם של AliExpress גרפה הכנסות של 74 מיליארד דולר ביום הרווקים – רוצים לנסות ולנחש מה יהיה הסכום הזה הפעם?

גם בחנות הסינית המקוונת השנייה בגדולה וחשיבותה עבור הקהל הישראלי, Banggood, ניתן למצוא מגוון גדול של מבצעים משמעותיים – בראש ובראשונה עבור סמארטפונים ללא צורך ברדיפה אחרי קופונים למיניהם, עם היתרון המובנה של הגנת תעריף ללא תוספת תשלום שבמסגרתה החנות מתחייבת להחזיר כסף אם המוצר נעצר במכס בעת כניסתו לישראל ומושתות עליו עלויות נוספות.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המבצעים העיקרי ב-Banggood

Banggood מתמחה בסמארטפונים ומוצרים אלקטרוניים יקרים יחסית – אבל לא רק

זקוקים לעוד דוגמה לכמה החגיגה של יום הרווקים משתלמת? בחנות הויטמינים והבריאות המקוונת המפורסמת iHerb החליטו לפצוח במבצע מקיף משלהם עם הנחה של 22 אחוזים על כלל המוצרים בעת שימוש בקוד הקופון המתבקש SINGLESDAY בקופה. המבצע הזה מצטרף אל הצעת המשלוח חינם לישראל (לאיסוף במערך לוקרים ארצי) אותו מציעה הפלטפורמה בקניות בסכום של 60 דולר ומעלה, כך שתוכלו להרכיב סל ללא דמי משלוח, ללא מע"מ ועם הנחה עסיסית בעת ובעונה אחת.

לחצו כאן למעבר אל iHerb

גאדג'טים נוצצים לא תמצאו כאן – אבל הרבה אלטרנטיבות זולות משמעותית של מוצרי מזון, טיפוח ובריאות דווקא כן

כמו תמיד – מצאתם דיל שווה באופן בלתי רגיל? שתפו את שאר הגולשים בהקדם בתגובות!