מכשירי ה-Galaxy S7 נוחתים בארץ הקודש עם מחירים מפתיעים לטובה

2 תגובות

הצמד המוביל החדש של , שגורף שבחים בכל רחבי הרשת, החל להימכר גם בישראל בסכומים שנמוכים בכמה מאות שקלים מהדור הקודם

קצת פחות משבוע אחרי שהחלו להגיע ללקוחות ראשונים ברחבי הגלובוס – גם הישראלים יכולים לרכוש כעת את צמד מכשירי הדגל החדשים מבית סמסונג, ובמחיר שקצת יותר נמוך מזה ששיערנו.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


שני הדגמים ישווק רשמית בידי חברת סקיילקס, כרגיל, עם שנה אחת של אחריות – כשהמחירים הרשמיים נעים בין 3,450 ש"ח ל-3,600 ש"ח עבור ה-Galaxy S7, ובין 3,850 ש"ח ל-4,000 ש"ח ל-Galaxy S7 Edge, בתלות ברשת החנויות או במפעילה הסלולרית ממנה תבחרו לבצע את הרכישה. אם להסתכל על רף המחירים הנמוך ביותר, נראה כי מדובר בהוזלה של 250 עד 300 ש"ח לעומת המחירים שראינו עבור ה- S6 וה- S6 Edge בהתאמה לפני קצת פחות משנה – כלומר נמוכים יותר ממה שרוב הגורמים בשוק צפו.

אלו הם עדיין מחירים בלתי מבוטלים עבור מכשירים חכמים בתקופה בה ושות' מגדירים מחדש יחסי עלות-תועלת מדי כמה חודשים – אך עבור הסמארטפונים שנחשבים בעיני רבים לטובים ולמתקדמים ביותר בשוק נכון לעכשיו, נראה כי יש כאן שיפור לעומת הדורות הקודמים.

glis
ה- S7 Edge נמכר בעלות שדומה לזו איתה נחת ה- S6 בחנויות באפריל 2015

כעת, יהיה מעניין לראות מה יקרה למחירו של הצמד המוביל הקודם מבית – ה- Note 5 וה- S6 Edge Plus שהושקו במחצית השנייה של שנת 2015, ועד כה עדיין הוצעו במחירים דומים מאוד לאלו שזמינים כעת עבור הדגמים החדשים. אנחנו בהחלט מקווים לראות כאן ירידת מחיר שתשמור על הרלוונטיות שלהם בשוק המקומי – ואולי גם ירידת מחירים ל- S6 ול- S6 Edge, שנמכרים כיום באופן רשמי בקצת פחות מ-3,000 ש"ח ובהחלט יוכלו להרוויח מקיצוץ שיקרב אותם לאיזור ה-2,000 ש"ח.

glis2

ראוי לציין כי בחלק מהחנויות מוצעים המכשירים יחד עם משקפי המציאות המדומה של , ה-Gear VR, בתור תוספת חינמית (עם שווי שוק של כ-600 ש"ח) – מה שבהחלט יכול להוות נקודה משמעותית בבחירת החנות שדרכה תבצעו רכישה, במידה ואתם חשים זיקה לעולם המציאות המדומה המתפתח.