מי אכל מהמעבד שלי? אפליקציה חדשה של Qualcomm תגלה לכם

תגובה אחת

רוצים לבדוק כמה מהמעבד המרכזי, הגראפי ומהסוללה מנצלות במכשיר החכם שלכם? נסו את אפליקציית הניטור החדשה מהמקצוענים בתחום

Qualcomm האמריקאית, יצרנית ערכות שבבי ה-Snapdragon שמספקות את רכיבי העיבוד לחלק גדול מהסמארטפונים בשוק, השיקה ב-Google Play וחנויות אחרות בשם Trepn Profiler שיכולה לעזור לכם לזהות ישומים בעייתיים שמותקנים על הטלפון שלכם.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


Trepn נועדה בראש ובראשונה למעבדי Snapdragon, אבל הפונקציה העיקרית שלה, ניטור אחוזי זמן המעבד הנדרש על ידי ישומים, אמורה לפעול על כל ערכת שבבים מבוססת , מה שאומר הרוב המוחלט של מכשירי

בין הנתונים ש-Trepn מציגה בזמן אמת נמצאים העומס על כל ליבת עיבוד ועל יחידת העיבוד הגרפי, פעילות רשת סלולרית ומקומית (Wi-Fi) וניצול , ובסך הכל כ-33 מדדים שונים. ניתן לבדוק את כלל העומס על הסמארטפון או לבחון ספציפית, ולהמשיך לעקוב אחר ביצועיה תוך כדי שימוש בה.

Trepn Porfiler

אם ישום שהתקנתם לוקח כמויות בלתי סבירות של זמן מעבד ואנרגיה, כאן תוכלו ללמוד את זה, בעוד מפתחי יכולים להסתייע ב-Trepn בתהליך האופטימיזציה במטרה לשפר את יעילות הקוד שכתבו. מאפיינים מתקדמים כוללים, על מעבדי בלבד, את היכולת לדעת כמה אנרגיה מנוצלת על ידי כל חלק במכשיר, כולל המצלמות, כרטיס הזכרון ורכיבי התקשורת.

Trepn כרגע זמין באנגלית בלבד, מה שאמור להתאים לרובנו, אבל Qualcomm מתכננת לתרגם אותו לשפות נוספות בהמשך השנה. ביקורות המשתמשים לישום החדש עושות בינתיים רושם מצוין, ואם זה נשמע לכם מעניין תוכלו להוריד מכאן את האפליקציה, העובדת על 4.0 ומעלה וגודלה 1.9 מגה-בייט.