מיקרוסופט מרעננת: תנטוש את המותגים Windows Phone ונוקיה • HWzone
גאדגטיםסמארטפונים

מיקרוסופט מרעננת: תנטוש את המותגים Windows Phone ונוקיה

עם בואם של המכשירים הסלולארים החדשים והעדכונים האחרונים של החברה לפלטפורמת המובייל שלה, Phone 8.1, מנסה לרענן את הפלטפורמה ומשנה למיתוג פשוט יותר

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


בדיוק כמו שהצהיר ראש מחלקת המכשירים של החברה ומנכ"ל חברת נוקיה לשעבר, סטיבן אילופ, שהחברה כנראה שלא תשתמש במיתוג נוקיה יותר למוצריה העתידיים, מיקרוסופט עושה את בדיוק זה. האתר "GeeksOnGadgets" השיג מסמך פנימי של החברה ובו נאמר שהחברה תהרוג את המיתוג "Nokia", שלאחר קנייתה ב-2013 ניתנה לה עשר שנים להשתמש במותג למוצריה, ובנוסף גם את השם "Windows Phone". , שכבר עבר שינוי מיתוג מ-"Windows Phone 7 Series", כולל היום גם את 8, העדכון האחרון של החברה לפלטפורמה.

Lumia-Branding
מהמצגת שהודלפה

מאז שינוי האסטרטגיה של החברה כאשר קנתה את נוקיה אשתקד, שבו החליפה את מחלקת סלולאר של נוקיה ב-"Microsoft Mobile", החברה מעדכנת את האפליקציות שבחנות הווינדוס פון עם מיתוגים של עצמה במקום נוקיה, וכעת הסימנים ברורים. עם פיתוחה של מערכת ההפעלה "Windows Threshold", שאמור לאחד את המוצר השולחני של החברה עם מקבילו במובייל למערכת אחת עם ליבה אחת. מיקרוסופט מתכננת להפסיק לשייך את הטלפונים החדשים שלה עם מותג ה- Phone ותחליפו ב-, ובאותו זמן תיפטר מהמותג "Nokia" ותשאיר את השם "Lumia" בתור סדרת הסמארטפונים שלה.

על פי הדיווחים, מכשירי ה-Lumia 730 וה-830 שהושקו רק בשבוע שעבר יהיו הטלפונים האחרון מהחברה שיעברו תחת המיתוג ו-ווינדוס פון, והבאים אחריהם כבר יהדרו את הפשטת המיתוג עם ווינדוס ולומיה. לכן, אפשר לצפות שהעדכונים למכשירי העילית של החברה, ה- 1520 בעל מצלמת 20 מגה פיקסל ומסך 6", ומכשיר ה- 1020, בעל מצלמת ה-41 מגה פיקסל, יהיו תחת המותג החדש והרענן, בניסיון להמשיך ולטפס בנתח השוק הקטן שהחברה הצליחה לתפוס ב-4 שנים האחרונות שהפלטפורמה כבר קיימת. 


תגיות
Back to top button
Close
Close