מיקרוסופט מציגה: מקלדת כיס אחת לכל הגאדג'טים שלכם • HWzone
ציוד הקפיגאדגטים

מיקרוסופט מציגה: מקלדת כיס אחת לכל הגאדג'טים שלכם

חוץ מאשר סמארטפונים לשוק הביניים, הציגה מיקרוסופט בתערוכת MWC מקלדת ניידת ומתקפלת שעתידה לשנות את הדרך בה משתמשי , ואפילו מקלידים "על הדרך"

mk_UFK_blk_otherviews01
המקלדת הניידית המתקפלת החדשה של מיקרוסופט

תערוכת MWC הינה התערוכה הגדולה והמתאימה ביותר להשקת גאדג'טים חדשים ומרגשים מכל מיני סוגים. מיקרוסופט אומנם השיקה כבר את סמארטפון ה-Lumia 640 (וה-Lumia 640 XL), אך היא לא סיימה כאן את הצגת מוצריה החדשים. הכירו את המקלדת הניידית והמפכנית מעט של מיקרוסופט, ה-"Universal Foldable Keyboard". מאז ומתמיד התקשתה במיתוג מוצריה (חלונות Home Edition SP2 מישהו?) , אך במקרה הזה אנחנו לא חושבים שזה בדיוק משנה.

המקלדת הניידית החדשה של מיקרוסופט תומכת בכל הפלטפורמות הפופולאריות ביותר בשוק כיום (חלונות, ו-iOS), תכונה שעשויה למקם אותה מבין המקלדות הניידות הנחשקות ביותר בשוק. המקלדת מתחברת לסמארטפון או לטאבלט בעזרת Bluetooth 4.0 (גרסה 4.0 הינה דרישה בסיסית לשימוש במקלדת), ועל פי ניתן לעשות בה שימוש שוטף של עד שלושה חודשים ללא הצורך בטעינה חוזרת. אם עברו שלושה חודשים וכן התרוקנה הסוללה, כללה החברה כניסת microUSB להטענה בצידה הימני העליון של המקלדת.

המקלדת האוניברסלית (והמתקפלת והניידת כמובן) של עמידה במידה מסויימת למים, אך עמידות זו תקפה יותר לשפיכות מים מינוריות, ולא לטבילה עמוקה של כמה דקות (כמו מכשירי ה- M4 Aqua ו- Z4 של סוני). עובי המקלדת עומד על 5.75 מילימטרים בלבד, ובזכות יכולת הקיפול הנוחה של המקלדת ניתן להכניס אותה כמעט ולכל תיק או כיס גדול הנמצא עליכם בתנועה.

https://www.youtube.com/watch?v=WyhGGIkvAZU

נעים להקליד – Universal Foldable Keyboard

  • פלטפורמות נתמכות: , ו- (אייפון ואייפד)
  • קישוריות: 4.0, microUSB 2.0
  • מידות: מקופל – 11.5 * 125.3 * 147.6 מילימטרים, פתוח – 5.75 * 125.3 * 295.1 מילימטרים
  • זמן סוללה: שלושה חודשים של שימוש רגיל
  • מחיר: 99.95 דולרים (כ-400 שקלים)

מיקרוסופט כללה במקלדת החדשה כפתורים פופולארים כמו כפתורי מדיה וכפתור חיפוש, כאשר החברה אפילו כללה שני כפתורים נוספים המאפשרים מעבר קל ומהיר בין מכשירים אליהם המקלדת יכולה להתחבר אליהם. כדוגמה, ניתן לחבר את המקלדת הן לסמארטפון והן לטאבלט, הנמצאים בקרבת מקום. בעת חיבור למכשיר הסמארטפון (או "מכשיר 1") ניתן ללחוץ על כפתור ה-"מכשיר 2" (הנמצא על יד כפתור "מכשיר 1" בפינה השמאלית העליונה של המקלדת) ולהתחבר מחדש אל הטאבלט בקלות יתר ובמהירות.

המקלדת החדשה של תיהיה זמינה לרכישה בחודש יולי של השנה, עם תג מחיר גבוה מעט של 99.95 דולרים (או כמעט 400 שקלים). זה כמובן אינו המחיר שבו תבוא המקלדת כאשר היא תיהיה זמינה בישראל, אך עבור התמיכה הרחבה ובשל הנוחות והניידות שלה, אנחנו לא רואים מקלדת אחרת שיכולה להתחרות בפתרון החדש של להקלדה בדרכים.

microsoftfoldablekeyboard2_1020.0
המקלדת הניידת החדשה של – בעלת עמידות למים, תמיכה רחבה של מכשירים ויכולות וגזרה קומפקטית במיוחד (מקור: The Verge)

תגיות

תגובה אחת

  1. אם היו כפתורי num lock בצד אולי הייתי שוקל. לא יודע איך אנשים מסתדרים עם המספרים למעלה :/

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close