מינימלי משודרג: סמארטפון נוסף מבית סמסונג בדרכו לחנויות • HWzone
גאדגטיםסמארטפונים

מינימלי משודרג: סמארטפון נוסף מבית סמסונג בדרכו לחנויות

האם שלוש מצלמות בחלק האחורי הן הבסיס החדש עבור סמארטפונים ב-2020? ה- A11 שבדרך מהווה עדות טובה בעניין

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


ה-Galaxy A10 וה-Galaxy A10s, שאותם ניתן למצוא כיום בישראל במחירים של מתחת ל-500 שקלים, הם שניים מהסמארטפונים העממיים ביותר שיצרה מאז ומעולם – והם עושים עבודה לא רעה בכלל בקטגוריה תודות לסוללה בקיבולת טובה ונפח אחסון פנימי סביר. עם זאת, תמיד יש שאיפה לתמורה טובה אפילו יותר למחיר – וזה מה שאנחנו אמורים לקבל בעתיד הקרוב עם ה- A11 שיוכל לספק שיפור בגזרת הצילום, שיפור לעיבוד ומגוון רחב יותר של נפחי .

ה-Galaxy A11 המיועד נצפה במאגר התוצאות של מבחן הביצועים Geekbench כשהוא מבוסס על Snapdragon 626 מתומן – וותיק, אך עדיין מהווה שיפור לא קטן ביכולות בהשוואה לשבב ה-Exynos 7884 המתומן מבית שהיה בתוך ה- A10 וה- A10s בשנה שעברה. עוד בתפריט הוא מסך בגודל 6.4 אינץ' (ככל הנראה עדיין מסוג PLS המקביל באיכותו ל-IPS, ולא Super AMOLED) עם רזולוציית 720p צנועה, אחורי מובנה, חריץ עבור , מצלמת סלפי של 8 מגה-פיקסל בתוך מגרעת 'חור' בקצה השמאלי העליון וסוללת 4,000mAh מובנית זהה בקיבולת שלה לגלגולים הקודמים של המוצר התקציבי.

תמונה רשמית ראשונה, לכאורה, של הסמארטפון המוזל שמתקרב אלינו
מקור התמונה: androidheadlines.com

גוף ה- A11 יהיה עשוי ללא ספק מפלסטיק, עם גוון אפור בלבד שנחשף בשלב זה בתמונות מודלפות ברשת – והנבואות הבולטות חוזות לנו אפשרות בחירה בין נפחי אחסון פנימיים של 64GB, 32GB או אפילו 128GB לצד 2GB או 3GB של זכרון דינאמי, וכמו כן מערך צילום ראשי משולב בחלק השמאלי העלין, בסידור שמזכיר מאוד את ה- A50 וה- A50s.

שימוש בשלושה חיישני צילום במכשיר צנוע שכזה זו בחירה מודרנית וראויה לשבח מצד , אם כי טרם ידוע לנו מה בדיוק יהיו היכולות של כל חיישן והאם מדובר בגימיק שיווקי או בשדרוג אמיתי לאיכות בהשוואה למערך הכפול ב- A10s מסוף השנה שעברה. המצלמה הראשית צפויה לשמור על רזולוציית 13 מגה-פיקסל – ולא נופתע עם צמד החיישנים הנוספים יהיו ברזולוציה נמוכה וישמשו עבור חישת עומק ועבור צילומי מאקרו ייעודיים, ללא חיישנים 'יוקרתיים' נוספים עבור צילומי טלפוטו או צילומים בזווית רחבה.

חלק מהדיווחים ברשת מצהירים על אפשרות כי ה-Galaxy A11 יבוסס גם הוא על ה-Exynos 7884 כמו קודמו ה- A10 – כך שלא מן הנמנע כי נראה השקה של מספר תתי-גרסאות שונות עבור מדינות שונות

ה- A11 אמור להיחשף רשמית במהלך השבועות הקרובים, וברשת חוזים לו מחיר מומלץ התחלתי של כ-10,000 רופי בשוק ההודי, כלומר 137 דולר וכ-480 שקלים בהמרה ישירה. האם הוא יכול להיות הטוב ביותר בעבור 500 שקלים ופחות, או שהמתמודדים הסינים ינצחו גם במקרה הזה? מוזמנים לשתף אותנו בהערכות שלכם בתגובות.


תגיות
Back to top button
Close
Close