מחיר חדש, נפח חדש: ה-Redmi Note 7 הופך משתלם יותר • HWzone
גאדגטיםסמארטפוניםצרכנות

מחיר חדש, נפח חדש: ה-Redmi Note 7 הופך משתלם יותר

היבואנית המקומית הרשמית חותכת במחיר דגם הביניים החדש – ומשיקה גרסה עם כפול בתג המחיר המקורי

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


יתכן שה-Redmi Note 7 Pro לא יגיע לישראל, כאמור, אך ניתן להתנחם בכך שלפחות אחד מהמאפיינים המשופרים של דגם זה זמינים עכשיו בשוק המקומי – במחיר תחרותי.

חברת המילטון הכריזה כי מעתה מחירו המומלץ הרשמי של דגם ה-Redmi Note 7 הסטנדרטי, עם 64GB לאחסון ו-4GB של , יעמוד על 1,000 שקלים בלבד, במקום 1,150 שקלים במקור – מחיר שיאפשר תחרותיות טובה משמעותית מול היבואנים המקבילים השונים, שמאפשרים לרכוש את הדגם הפופולרי במחיר התחלתי של 835 שקלים בלבד, אשר כנראה עוד ירד בכמה עשרות שקלים במסגרת המאבקים חסרי הפשרות בשוק.

מחירים חדשים – והם כנראה התחרותיים ביותר מבית חברת המילטון עד היום, בכל הנוגע למכשיריה החכמים של שיאומי

לצד דגם המקור קיבלנו השקה לדגם משופר של ה-Redmi Note 7, עם 128GB של אחסון ו-4GB של RAM, במחיר מומלץ של 1,150 שקלים שיהווה תחרות מעניינת עבור ה- A50 הטרי המשווק עם נפחי זהים בעלות מומלצת של 1,350 שקלים.

גרסה זו של המכשיר לא זמינה בארץ באופן נרחב דרך יבוא מקבילי בשלב זה, אך ניתן להעריך בזהירות כי גם זה ישתנה בקרוב – ואז נוכל למצוא את הדגם במחירים שקרובים או אף נמוכים מ-1,000 שקלים.

אנחנו ממשיכים לשמור על אופטימיות קלה בכל הנוגע להשקת דגם ה-Pro החדש בארץ – ובמקביל תוהים מתי נראה השקה של ה-Redmi 7 המוקטן והמוזל, ובאילו רמות מחירים

אין ספק כי נשמח לראות נפחי אחסון של 128GB ומעלה, כמו גם נפחי דינאמיים של 6GB, הופכים לברירת המחדל החדשה בשנת 2019, גם במוצרי ביניים – ואם להתבסס על ההשקות של החודש האחרון נראה כי אנחנו בהחלט נמצאים בכיוון הנכון.


תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close