מחירים נחשפים: Redmi Note 8 Pro בדרך לאירופה ולישראל • HWzone
גאדגטיםסמארטפונים

מחירים נחשפים: Redmi Note 8 Pro בדרך לאירופה ולישראל

צמד הדגמים העממיים המסקרנים של יהוו תחרות ישירה עבור מכשירי ה-Mi A3 אשר נחתו לפני כמה חודשים

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


קצת אחרי שהוצגו עבור השוק הסיני במחיר התחלתי של כ-200 דולר – מכשירי ה-Redmi Note 8 Pro נמצאים בדרכם להשקה במדינות אירופה, עם מחירים שיעמדו לכאורה על 260 יורו לנפחים פנימיים של 64GB עבור אחסון ו-6GB של , ו-290 יורו לגרסה מתקדמת מעט יותר עם 128GB של .

ה-Redmi Note 8 Pro הוא הדגם הראשון של שיאומי עם חיישן צילום של 64 מגה-פיקסל, כחלק ממערך צילום מרובע כזכור, וכמו כן נהנה מסוללת 4,500mAh נדיבה, מסך IPS של 6.53 אינץ׳ ברזולוציית 2,340×1,080 פיקסלים, רמקולים סטריאופוניים, NFC מובנה, חריץ עבור אוזניות וחריץ microSD להרחבת האחסון הזמין – אך כולל גם Mediatek Helio G90T, במקום שבביה של חברת שהתרגלנו לקבל בדגמי ה-Redmi Note בדורות האחרונים.

אינה מבזבזת זמן ופועלת להביא את דגם הביניים המעניין שלה אל המערב בתוך זמן קצר מאוד מאז ההצגה הראשונית בשוק הסיני הביתי שלה

בהנחה שדיווחי המחירים הם מדוייקים, נראה כי דגם ה-Redmi Note 8 Pro יהיה יקר ב-10 יורו בלבד מדגם ה-Mi A3 שמציע מערכת Android One נקייה מתוספות ושינויים מיותרים, אשר הוצג באירופה בעלות בסיס של 250 יורו לנפח אחסון של 64GB ובעלות של 280 יורו לנפח אחסון כפול. האם זה אומר שהמחירים המקומיים הרשמיים עבור דגם ה-Redmi Note 8 Pro יעמוד על 1,150 שקלים ו-1,300 שקלים בהתאמה? זו בהחלט נראית כמו אפשרות מעשית, כאשר באותה הנשימה ניתן יהיה לנבא מחיר של 900 שקלים או אפילו פחות עבור גרסת ה-Redmi Note 8 הבסיסית עם 4GB של ו-64GB לאחסון.

גם לקהל המקומי כדאי להתכונן להכרזה – ככל הנראה עבור ה-Redmi Note 8 ועבור דגם ה-Pro המשופר בעת ובעונה אחת

דגמי ה-Redmi Note 8 וה-Redmi Note 8 Pro יגיעו בקרוב מאוד גם לישראל דרך היבואנית המקומית הרשמית – את זה אנחנו יודעים על פי הטיזר שעלה אל עמוד הפייסבוק הרשמי של קבוצת המילטון לפני כמה ימים. אם להתבסס על המקרים בעבר המשמעותי היא כי בתוך כשבוע נקבל את ההכרזה הרשמית שגם תחשוף לנו עד כמה המחירים קרובים, או לא קרובים, לאלו שמיועדים עבור מדינות אירופה. צפו לפרטים בהקדם!


תגיות

תגובה אחת

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close