מוכנים? אירוע רשמי ל-One M9 של HTC ב-1 למרץ, לכאורה • HWzone
גאדגטיםסמארטפונים

מוכנים? אירוע רשמי ל-One M9 של HTC ב-1 למרץ, לכאורה

כמו ומיקרוסופט לפניה, מכריזה באמצעות ציוץ בטוויטר על אירוע החשיפה של מכשיר ה-(One (M9 המצופה של החברה שעתיד להתקיים בראשון לחודש מרץ

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


B-EEAkcCQAAYY1D
ההזמנה הרשמית לאירוע החשיפה של מכשיר ה-One החדש של HTC

"תנו להם לבהות". זה הסלוגן שרשום על גבי ההזמנה הרשמית לאירוע החשיפה של מכשיר ה-One החדש של HTC (בשם M9 או שם קוד Hima), שעתיד להתקיים בראשון לחודש מרץ. מידע רשמי נוסף בנוגע למכשיר הדגל החדש של החברה לא ניתן לנו עדיין, אך העיצוב והציון המיידי של מטרת האירוע על גבי ההזמנה הרשמית לא משאירים לנו ספק לגבי החשיבות של אירוע זה עבור החברה ועבור משתמשים נלהבים של מכשירי סדרת ה-One.

להזכירכם, מפרטו המשוער של מכשיר ה-(HTC One (M9 כולל את מעבד ה-Snapdragon 810, מסך 5" ברזולוציה של 1080p, מצלמה אחורית עם חיישן מתוצרת סוני ברזולוציה של 20.7 מגה-פיקסל ומצלמה קדמית (UltraPixel?) ברזולוציה של ארבעה מגה-פיקסל, שלושה גיגה-בייט של זיכרון RAM ו-32 או 64 גיגה-בייט של אחסון פנימי, פנימית בקיבולת של 2,840 mAh, כניסת ומערכת ההפעלה (Android 5.0 (Lollipop כמובן.

אך HTC היא אינה היחידה שבוחרת להשיק (או לפחות להציג) את מכשירה החדש בקרבת כנס MWC. גם מיקרוסופט החליטה שלקיים אירוע חשיפה בתחילת מרץ לסמארטפונים חדשים המריצים את מערכת ה-Windows Phone של החברה (סמארטפונים שאינם צפויים להיות מכשירי הדגל החדשים של החברה), כאשר גם סמסונג בחרה בדרך זו עם אירוע חשיפה משלה למכשיר ה-Galaxy S6 ו-Galaxy S6 Edge שעתיד להתקיים גם הוא, ניחשתם נכון, בראשון למרץ.

htc-one-m9-image-leak
תמונה מודלפת מחודש שעבר של מכשיר ה-(One (M9 של HTC

האם המידע העדכני ביותר שלנו על מכשיר ה-(HTC One (M9 יאכזב או יספק את הסחורה? האם יכולה להמשיך ולהוציא את עצמה מהבור שאליו נכנסה ולהתחיל ולשלוט בשוק האנדרואיד ההולך והמתרחב? כמו שאר העולם, נצטרך לחכות לחודש מרץ בכדי לענות על כך. מתרגשים? ספרו לנו בתגובות!


תגיות
Back to top button
Close