מוכן להשקה: הסמארטפון המתקפל של סמסונג מככב בפרסומת • HWzone
גאדגטיםסמארטפוניםכתבות נבחרות

מוכן להשקה: הסמארטפון המתקפל של סמסונג מככב בפרסומת

האם מסכים מתקפלים יהיו גולת הכותרת של תערוכת 2019? זו נראית כמו אפשרות הגיונית מאוד

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


חודשיים עברו מאז חשפה בפנינו חברת באופן רשמי את החזון שלה למכשיר בו השלם עולה על סך חלקיו ומסך התצוגה (הראשי) גדול מהמימדים של המוצר אותו ניתן להכניס אל תוך הכיס בקלילות בגמר השימוש – ולמרות זאת המכשיר הזה ממשיך להיות אפוף מסתורין, עם דעות חלוקות אפילו לגבי שמו, וכמו כן גם לגבי מחירו והמפרט הטכני המיועד שלו.

זה אמנם מצב קצת מאכזב, בהתחשב בכך שמדובר בהמתנה של קרוב לעשור מאז הדיווחים הראשונים שניבאו לנו השקה של בעל מסך גמיש ממש מעבר לפינה – אך נראה כי בסמסונג באמת מתכננים לספק לנו את המידע החסר בתקופה הקרובה ואפילו להביא את המוצר המדובר אל מדפי החנויות, אם לשפוט לפי סרטון רשמי חדש בו ניתן לצפות בו בפעולה למשך כמה שניות.

Fold? F? X? השם אולי עוד לא סופי, אך המוצר שבתמונה בהחלט נראה כמו הדבר הגדול הבא

הסרטון התמים לכאורה הפך מיידית לשיחת היום בקרב חובבי הגאדג'טים ברשת (למרות שהוסר בתוך מספר שעות), וכעת רבים מאמינים כי אירוע ה-Unpacked 2019 של ב-20 בפברואר ישמש להשקה רשמית של ה- F, אם זה אכן יהיה שמו של המוצר היוקרתי.

הסרטון שהופץ בערוץ ה-YouTube של נציגות בוייטנאם הוסר – אבל הרשת כידוע זוכרת הכל

מסיבת העיתונאים הבינלאומית של תתרחש כמה ימים לפני תערוכת MWC, אך יש סיבה טובה להאמין כי הדגם יככב גם בביתן החברה בתערוכה עצמה, שכן ההערכות מדברות על כך שגם שיאומי, גם Huawei ואפילו Energizer (כן, זו מתחום הסוללות) יציגו מכשירים מתקפלים משלהן. תהיה חייבת להשיב מלחמה? אנחנו מחזיקים אצבעות.

כך הוצג לנו המכשיר המתקפל בסוף השנה שעבר – בתוך מעטפת שנועדה להסוות את העיצוב הסופי

מתרגשים לקראת נחיתתם של המכשירים שהם וסמארטפון באריזה אחת, או חושבים שמדובר בגימיק שלא יצליח לצבור תאוצה? ספרו לנו בתגובות.

הסרטון העתידני משהו כולל עוד כמה סצינות מפתיעות כמו קעקוע מרחוק באמצעות וזרוע רובוטית – אז אולי מוטב בכל זאת להתייחס אל כל דבר שמוצג בו בספקנות מסויימת


תגיות

תגובה אחת

  1. לפני שאתם קופצים אני ממליצה לכם לראות את הסיקור הקצר שעשה לו LINUS.
    לטעמי עדיין לא גמור ולא מצדיק המחיר.
    (אם היה יותר דק, לטעמי, היה שווה הרבה יותר)

כתיבת תגובה

Back to top button
Close