מוטו בניחוח לנובו: כל הפרטים אודות ה-Moto X4 וה-Moto G4 • HWzone
גאדגטיםסמארטפונים

מוטו בניחוח לנובו: כל הפרטים אודות ה-Moto X4 וה-Moto G4

הסמארטפונים הראשונים של תחת שרביטה של הסינית עתידים להיחשף בעוד מספר ימים, עם שידרוג חומרה משמעותי וקונספט מרענן למודולריות

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


ביום שלישי הקרוב, ה-17 במאי, מוטורולה עתידה לחשוף את הסמארטפונים החדשים שלה לשנת 2016 – אשר יהיו גם הראשונים שלה שפותחו ועוצבו מאז שלנובו השלימה את רכישתה מידיה של בשנה שעברה. האם יהיה מדובר בדרך חדשה ומסקרנת עבור המותג מוטו? אנחנו מחזיקים אצבעות לתשובה חיובית.

נכון לעכשיו, בקלפים נצפים לפחות שלושה דגמים שונים, כשאת המתקפה יוביל ה-Moto X החדש אשר יהיה דגם דגל במלוא איבריו עם שבב Snapdragon 820 מתקדם, זכרון RAM של 3GB או 4GB, מסך Super AMOLED בגודל 5.5 אינץ' וברזולוציית QHD (עם חיפוי בלתי ניתן לניתוץ כמו ב-Moto X Force?), נפח של 32GB ולכאורה גם עובי מינימלי במיוחד של פחות מ-6 מילימטרים. האם גם הפעם נראה את ה- X במספר וריאציות, עם תת-דגם Style ותת דגם Play? נכון לעכשיו המדליפים השונים ברשת עדיין מתחבטים בינם לבין עצמם בסוגיה הזו.

mmtt7
צמד תמונות של אותו הדגם או היורשים של ה-Moto X Play וה-Moto X Style בהתאמה?

מה שכן ידוע באופן כמעט ודאי הוא שה-Moto X החדש יקח אותנו לכיוון בלתי רגיל, שמזכיר במידה רבה את זה של LG עם סמארטפון ה-G5 – הדגם החדש יכלול מחבר ייעודי בחלקו האחורי התחתון, אשר יהיה מיועד להתחברות אל אביזרים מודולריים שונים שיכונו Amps ויוכלו להוסיף למכשיר מאפיינים כגון רמקולים סטריאופוניים בעוצמה מוגברת, קיבולת נוספת, פיקו-, תוסף של מבזק מתקדם יותר וזום אופטי עבור המצלמה ועוד.

mmtt8
החריצים שמאחור הם אלו שעשויים לעשות את כל ההבדל בין החדש של לבין ערימות מכשירי הדגל המתקדמים והנהדרים שכבר קיימים בשוק

בפעם האחרונה שבמוטורולה ניסו לחבר אביזר לסמארטפון שלהם, אי שם בשנת 2011 הרחוקה, זה לא בדיוק עבד – אבל מי יודע, אולי הפעם, כאשר שתי יצרניות בולטות יחלו לצעוד יחד על העולם המודולרי, הקונספט הזה יצליח לתפוס תאוצה ממשית ולהפוך לטרנד המרכזי החדש של השוק.

mmtt10

mmtt11

המודולריות מאיימת להפוך לדבר החם הבא ביקום המכשירים החכמים

בתוספת ל-Moto X מהדור הרביעי, מוטורולה ולנובו עתידות להציג גם צמד דגמים חדשים ממשפחת ה-Moto G לשוק הביניים – ה-Moto G מהדור הרביעי, וה-Moto G Plus שיהיה כנראה יורש לדגם ה-Turbo Edition של הדור הנוכחי. הפרטים עדיין עמומים למדי, אך הערכות מדברות על מסכים בגודל שבין 5 ל-5.5 אינץ' וברזולוציית 1080p, שבב Snapdragon 617 מתומן ליבות לדגם הבסיס, חיישני טביעות אצבע בכלל הוריאציות, וגם נפחי זכרון ונפחי נדיבים יותר אשר עשויים להתחיל ב-3GB ו-16GB בהתאמה, ולהתקדם מעלה משם.

mmtt6

mmtt5

האם גם הדור החדש של מכשירי ה-Moto G יציע עמידות במים ואבק, שתהווה את היתרון היחסי המשמעותי ביותר שלהם אל מול כמות גדולה מאי פעם של סיניים מלוטשים ומשתלמים מאוד? בעוד כמה ימים נדע את כל התשובות, אנחנו מקווים.


תגיות

2 תגובות

  1. הסינים משתלטים על העולם תיזהרו ליפול על מוצר סיני הם עוד לא שם איכות תמיכה ושרות זה עדייו לא זה כשיש בעיה ואז בצד השני יושב סיני פה מתחילה הבעיה לך תבין אותם ולמי שיי יבואן בארץ גם אתו קשה להבין זה בעיה גם מוטורולה מנסה להיות סינית עצוב

  2. מוטורולה המיתולוגית לא קיימת ועסקי הטלפונים שלהם נפלו מגדולתם וחזונם ההיסטורית לטובת חברה סינית חדשה מעט

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close