מודולריות במחיר סביר: סמארטפון ה-Moto Z Play בדרך אלינו • HWzone
גאדגטיםסמארטפונים

מודולריות במחיר סביר: סמארטפון ה-Moto Z Play בדרך אלינו

דגם ה-Moto הבא של לנובו עשוי להביא חיי נדיבים ואת כיסויי ה- Mods הייחודיים לקהל יעד רחב הרבה יותר

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


בחודש שעבר סיפרנו לכם על הרשמים מצמד מכשירי ה-Moto המרכזיים הראשונים שנוצרו תחת בעלת הבית החדשה (Lenovo), אשר הציגו קונספט תוספות מודולריות מעניין בהחלט שאף זכה למספר גדול של שבחים. חסרון מרכזי שאוזכר כבר אז היה מחירים גבוהים באופן יחסי, הן עבור אותם תוספים שמעניקים יכולות משודרגות לסמארטפון והן עבור הסמארטפונים עצמם – ועתה נראה שדגם חדש נוסף בשם Z Play יוכל להוות את הפתרון לכך.

הדגם החדש, שפרטיו ותמונותיו הוצגו במסגרות כמה הדלפות מקוונות והן במסגרת תיעוד מביקור בארגון התקינה הסיני הממשלתי TENAA, עתיד להציע מראה ועיצוב דומים מאוד לאלו של ה- Z וה- Z Force, כולל המחבר המגנטי המיוחד המיועד ל- Mods – אך בשילוב עם מפרט חסכוני צנוע יותר שמיועד עבור שוק הביניים.

mmto3

mmto2
ה- Z Play המיועד יציע גם הוא פרופיל דק למדי של 7 מילימטרים

 

לפי המידע שיש לנו כרגע, ה-Moto Z Play יוצע עם מסך Super AMOLED בגודל 5.5 אינץ' וברזולוציה של 1080p, שבב Snapdragon 625 מתומן ליבות Cortex A53 שנוצר בתהליך מעודכן, זכרון של 3GB, נפח מובנה של 64GB (מבוסס תקן eMMC 5.1 ולא UFS 2.0) עם חריץ להרחבה באמצעות כרטיסי , מצלמת 16 מגה פיקסל ראשית, מצלמת 5 מגה פיקסל משנית – וגם סוללת 3,510mAh נדיבה ביחס לחומרה, ואפילו יציאת 3.5 מילימטרים לאודיו אשר הייתה חסרה בדגמים המתקדמים יותר.

mmto
מזכרת מהביקור ב-TENAA שאימתה לנו את רוב הפרטים הטכניים אודות הדגם

טרם ידוע לנו מתי יושק ה- Z Play באופן רשמי, אך ברשת מצהירים על תג מחיר שינוע סביב 300 יורו – מה שאומר שדגם זה יהיה הסמארטפון המודולרי הזול ביותר בשוק, וזול יותר מפי שניים מה- Z וה- Z Force, כך שאנחנו ללא ספק נמשיך לעקוב אחריו ואחרי עדכונים נוספים עליו.

התמיכה ב-Moto Mods ובגירסת האנדרואיד 'הנקיה' של דגמי ה-Moto Z האחרים תוכל להיות הקלף המנצח של ה-Z Play אל מול אינספור יריביו
התמיכה ב- Mods ובגירסת האנדרואיד 'הנקיה' של דגמי ה- Z האחרים תוכל להיות הקלף המנצח של ה-Z Play אל מול אינספור יריביו


תגיות
Back to top button
Close
Close