מדהים: סמארטפון עם טעינת סוללה מלאה ב-28 דקות • HWzone
גאדגטיםסמארטפוניםטכנולוגיה

מדהים: סמארטפון עם טעינת סוללה מלאה ב-28 דקות

Oppo מסרבת להירגע – ועם בדיקות ראשונות נראה כי דגם ה-Reno Ace שלה הוא האלוף החדש בתחום הטעינה המהירה

בזמן שהמכירות המוקדמות עבור ה-Realme X2 Pro באירופה מתחילות להן בחנות הדיגיטלית הרשמית של המותג, עם 400 יורו כבסיס למכשיר החכם שמסוגל להחזיר קיבולת מלאה לסוללת 4,000mAh בתוך 30 עד 35 דקות בלבד – חברת מעניקה לנו עוד סיבה להתלהב עם מכשיר שונה ממותג שונה, בעל טעינה מפלצתית אף יותר.

ה-Oppo Reno Ace הוצג לפני מספר שבועות עבור השוק הסיני, ונחטף במהירות מסחררת במכירות בזק ראשוניות תודות למפרט מתקדם שכולל Snapdragon 855 Plus, זכרון דינאמי של 8GB, נפח אחסון של 256GB שניתן להרחבה נוספת, מסך Super AMOLED בגודל 6.5 אינץ' וברזולוציית 2,400×1,080 פיקסלים עם רענון 90 הרץ מהיר, רמקולים סטריאופוניים, מובנה, חריץ עבור ועוד במחיר של 3,000 יואן (כ-425 דולר). עכשיו אנחנו מקבלים אישור רשמי לעוד יכולת מרשימה מאוד שמצדיקה כנראה את ההתעניינות סביבו – קיבולת הסוללה, והמהירות בה היא מתמלאת חזרה בחיבור עם המטען הייעודי שבאריזה.

עוד דגם חדש של הסינית – עוד נתונים מתקדמים מאוד במחיר שמרגיש כמעט טוב מכדי להיות אמיתי

באתר gsmarena (ובמספר מקורות נוספים ברשת) ביצעו בחינה ראשונים למהירות הטעינה שמספקת טכנולוגיית ה-SuperVOOC 2.0 של Oppo ל-Reno Ace, עם הספקי טעינה אימתניים של עד 65 וואט, וגילו כי ההצהרות הן לא גימיק או הגזמה – ה-Reno Ace מגיע לטעינה של כ-50 אחוז מקיבולת סוללת ה-4,000mAh ב-10 דקות חיבור לשקע בלבד, ולקיבולת של 100 אחוזים בתוך 28 דקות. במילים אחרות – יש כאן מוביל חדש, אשר מצליח לעקוף במעט אפילו את ה-Realme X2 Pro המדובר.

זה המטען (הלא גדול במיוחד, כדאי לציין) שאחראי על הנתונים חסרי התקדים

עם הנתונים הללו, ה-Reno Ace נראה כמו המכשיר החכם הראשון אי-פעם שמסוגל להעניק זמן עבודה של יום שלם (בתלות באופי השימוש של הצרכן, כמובן) עם חיבור של עשר דקות בלבד בכל פעם, וזה בהחלט משהו חדשני שמסייע לו להיבדל בין מגוון דגמי ביניים מתקדמים ומלהיבים. לצערנו הסיכוי שנראה מכירה רשמית של הסמארטפון בארץ היא נמוכה משהו, אך בהחלט ניתן לקוות לכך שאת טכנולוגיית ה-SuperVOOC 2.0 שמאפשרת זאת, נגזרות שלה (מישהו אמר 8?) או טכנולוגיות מתחרות עם מספרים דומים כן נזכה לראות בסמארטפונים בנוף המקומי בתוך זמן קצר.

תצוגת תכלית נוספת – טעינת של 27 אחוזים מקיבולת הסוללה בחמש דקות בדיוק

תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close