לראות בחושך ולישון בשקט: המצלמה הביתית שלא זקוקה לחיבור חשמל • HWzone
גאדגטיםבית חכם ו-IoT

לראות בחושך ולישון בשקט: המצלמה הביתית שלא זקוקה לחיבור חשמל

מצלמת ה-Argus 2 של חברת Reolink מגיעה עם כל מה שצריך בכדי לנצל את מזג האוויר השמשי במדינת לטובת הבית החכם האישי שלכם

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


מהפכת האינטרנט של הדברים והבתים החכמים נמצאת בעיצומה, גם אם אתם לא בהכרח מרגישים זאת מדי יום ביומו – וכעת נראה כי כל אחד יכול ליהנות מאמצעים חשמליים ואלקטרוניים חכמים ומנוהלים מרחוק גם עם מאמץ וידע מינימליים. הכירו את מצלמת ה-Argus 2 אשר מהווה את אחת מההוכחות הטובות ביותר לכך, ותאפשר לכם לקבל בטחון משופר בסביבת ביתכם בקלות מפתיעה לטובה.

המוצר החדש של חברת Reolink מהונג-קונג שבקרוב תחגוג עשור מתיימר להיות אחד מהנגישים ביותר והאיכותיים ביותר בתחום האבטחה הביתית, עם יכולת צילום ב-FullHD ביום ובלילה, זווית צילום רחבה של 130 מעלות, חיישן אינפרא-אדום לזיהוי תנועה במרחקים של עד 10 מטרים, הגנת IP65 ממים ואבק, מיקרופון ורמקול מובנים להקלטה וגם השמעה וכמובן קישוריות אלחוטית לאחור, עם תמיכה בהצפנת WPA2-PSK.

הבית החכם שלכם מתחיל כאן

קיבלנו אלינו לבדיקה את המצלמה, במארז שכולל בתוכו את המצלמה עצמה, זרוע מתכווננת שאותה ניתן להתקין גם בהדבקה ללא ברגים וציוד כלל, רתמה לעיגון, כיסוי פלסטיק לשימוש במיקום חיצוני, סט ברגים ודיבלים למצבים בהם תהיה העדפה לקיבוע פיזי מחוזק וגם כבל USB לטעינת הסוללה הנשלפת בהספק 5,200mAh – כאשר נחת אצלנו גם מארז תוסף פאנל סולארי פשוט ונוח להתקנה לא פחות מהמצלמה עצמה שיוכל לאפשר ל-Argus 2 לפעול ללא חיבור למקור מתח ייעודי בכלל. יעיל מאוד כשמעוניינים להתקין מצלמת במיקום "מאתגר" שאינו נגיש במיוחד.

כל מה שאתם צריכים כבר נמצא בפנים, בעצם – ומרגע פתיחה הקופסה ניתן להגיע למערכת פעילה בתוך דקות ספורות בלבד

הופתענו לטובה מאיכות הצילום של החיישן שלו רזולוציית 2 מגה-פיקסל "בלבד", הן ביום ובעיקר בלילה גם בתנאים בהם הסביבה חשוכה כמעט לחלוטין – והיה גם נחמד לקבל איכות סבירה בהחלט של התצוגה בעת צפייה מקוונת במצלמה דרך האפליקציה הייעודית שאותה ניתן למצוא ב-Play Store של וב-App Store של .

מעבר להקלטה של כל הנראה לפניה, כולל עם שמירה עתידית ישירות בענן (יכולת שנמצאת כעת בבחינות בטא בארצות הברית), ה-Argus 2 יכולה להפעיל אזעקה בעת כל זיהוי תזוזה, לשלוח התראות לאחור בזמן אמת באמצעות אימייל או פוש – וגם לאפשר לבעלים לגשת לתצוגה מכל או מחשב, כולל אפשרות לבצע כריזה מהמצלמה באמצעות הרמקול המובנה בעת הצורך.

שעות עבודה מוגדרות מראש, הקלטה בעת זיהוי תנועה בלבד ועוד מגוון אפשרויות מקיפות זמינות בקצות האצבעות שלכם

קיבלנו לבחינה גם את דגם ה-Argus Pro מבית אותה יצרנית, כמובן, אשר מהווה פשרה מוזלת ואפקטיבית לא פחות לאלו שזקוקים לכך עם יכולות צילום זהות במהלך היום באמצעות חיישן ה-FullHD שתומך בצילום בקצב 15 פריימים בשנייה, מיקרופון ורמקול מובנים לצורך האזנה ודיבור, יכולות צילום בשחור ולבן במהלך הלילה כולל זיהוי בני אדם למרחקים של עד 10 מטרים ועמדת עגינה בסיסית מעט יותר מדגם ה-Argus 2.

גם דגם ה-Argus Pro הוותיק מעט יותר סיפק תוצאות איכותיות, הן בבדיקות בחדרים פנימיים והן בבדיקות מחוץ למבנה

מצלמת ה-Argus Pro נמכרת בעבור 100 דולר, ואילו מצלמת ה-Argus 2 מוצעת עם תג מחיר מומלץ של 130 דולר, וזמינה בישראל במחיר של 570 שקלים חדשים – זאת ללא הפאנל הסולארי, יש לציין, אשר מתומחר ב-30 דולר נוספים בנפרד או במחיר 155 דולר במארז יחד עם המצלמה. כמו כן ניתן לרכוש מעטפת סיליקונית ייעודית שתגן על המצלמה ממים וקרינת השמש בעת שימוש חוץ ב-10 דולר.

פנימית, פאנל סולארי ומזג אוויר שמשי כמו זה שקיים בארץ ברוב ימות השנה זה כל מה שאתם צריכים

תגיות

3 תגובות

  1. בדקתם גם את ארלו של net gear?
    יש לגם גם פאנלים סולארים והאיכות מאוד גבוהה. הכריזו כעת גם על גרסת 4K וגם תוספת חיישנים שהופך
    אף
    המערכת למערכת אבטחה הרבה מעבר לרק צילום.

  2. מעניין מאוד! לי יש סטאפ של Netgear Arlo pro עם 3 מצלמות שכולן מחוץ לבית ורואים יופי! חסינות גשם ומגנט סופר חזק שאפילו לא דרש תלייה של המצלמות
    הקלטה אוטומטית כמעט בכל תזוזה – עובדת מעולה, סוללות מחזיקות בערך חודש. עד שאתארגן על הפאנל הסולארי

כתיבת תגובה

Back to top button
Close