לנובו משיקה: סמארטפון שהוא גם קצת טאבלט • HWzone
גאדגטיםסמארטפוניםטאבלטים

לנובו משיקה: סמארטפון שהוא גם קצת טאבלט

ה-Lenovo Tab V7 הוא מכשיר שמנסה למחוק לחלוטין את הגבול הדק שבין מודרניים לטאבלטים הקטנים שהיו פופולריים מאוד בעבר

נראה כי היא אחת מהחברות הבינלאומית הגדולות שעדיין מאמינות בקונספט של המבוססים על מערכת האנדרואיד (גם אחרי שגוגל עצמה הכריזה כי וויתרה על הקטגוריה הלכה למעשה), והיא מזכירה לנו זאת עכשיו עם השקת מכשיר ה-Lenovo Tab V7 – אשר מציע מסך בגודל המאפיין ביחד עם כל שאר המאפיינים הרלוונטיים של עולם הסמארטפונים.

מכשיר הביניים המעניין הזה מציע לצרכנים מסך IPS של בגודל של לא פחות מ-6.95 אינץ' (ארוך יותר אפילו מה-Mi Max 3 של שיאומי) וברזולוציית 2,160×1,080 פיקסלים, עם Snapdragon 450 מתומן ליבות של קוואלקום בליטוגרפיית 14 ננומטר, מערכת פאי עדכנית, זכרון דינאמי של 3GB או 4GB, נפח מובנה של 32GB או 64GB, צמד סטריאופוניים קדמיים עם תמיכה ב-Dobly Atmos וגם סוללת 5,180mAh מובנית נדיבה מאוד שאמורה לעשות פלאים בהתבסס על השבב הצנוע שבפנים, גם כשלוקחים בחשבון את פאנל התצוגה הגדול.

המימדים, המראה והרמקולים הקדמיים משדרים כולם מראה של טאבלט – אך היכולות הפנימיות הן של , על מנת שתוכלו ליהנות מכל העולמות

הסמארטפון-טאבלט כולל צמד חריצים עבור כרטיסי SIM עם תמיכה בביצוע שיחות, ממש כמו כל אחר, ובנוסף כולל מצלמת 13 מגה-פיקסל אחורית יחידה, סורק טביעות אצבע אחורי מובנה, מצלמת סלפי של 5 מגה-פיקסל, קישוריות 802.11ac כפולת ערוצים, קישוריות 4.2, מקלט רדיו ועוד – הכל במעטפת עם משקל סביר למדי של 195 ועובי של קצת פחות מ-8 מילימטרים.

יש גדולה עם מחבר Type-C מודרני, חריץ להרחבת האחסון ואפילו חריץ לשירותכם

ה- Tab V7 זמין לרכישה בשוק ההודי במחיר של 13,000 רופי (כ-189 דולר) לדגם עם 32GB של אחסון ו-3GB של ובמחיר 15,000 רופי (כ-218 דולר) לדגם עם 64GB לאחסון ו-4GB של . האם כדאי להחזיק אצבעות לכך שיגיע גם אלינו לארץ הקודש, או שמא מוטב שיישאר לו אי שם במזרח הרחוק? ספרו מה דעתכם בתגובות.

תגיות
Back to top button
Close
Close