לוג'יטק משיקה רמקול אלחוטי למוצרי אפל • HWzone
גאדגטים

לוג'יטק משיקה רמקול אלחוטי למוצרי אפל

היצרנית השוויצרית מציגה את ה-"UE Air Speaker": רמקול אלחוטי אשר ניתן לשדר אליו מוזיקה באמצעות רשת WiFi בעזרת כל גאדג'ט של (אייפד, או אייפוד טאצ') ואפילו דרך המחשב, עם תוכנת iTunes
בחודשים האחרונים נחשפו מגוון רמקולי עגינה למוצריה של אפל, ובינהם אפילו אחד בגודל של מקרר ביתי, בעל הספק של 10,000 וואט.  אך החברה שנחשבת למזוהה ביותר בייצור מוצרי העגינה היא חברת הציוד ההיקפי לוג'יטק – שבכל שנה נוהגת לרענן את ליין רמקולי העגינה שלה. גם השנה החברה לא אכזבה, שכן לאחרונה היא הציגה רמקול עגינה אלחוטי שכל שדרוש כדי להפעילו הוא גאדג'ט תוצרת , אלחוטית ואפליקציה ייעודית שניתן להוריד בחינם.
הרמקול עובד כך שראשית יש "לעגן" את הנגן בתושבת נשלפת מיוחדת – ולאחר הורדת האפליקציה שנקראת "Logitech UE Air App", ניתן להתחבר איתו לרשת האינטרנט האלחוטית המקומית ולאחר מכן לנתק את הנגן מתושבת העגינה ולשדר אליו מוזיקה ככל שעולה על רוחכם. בתום התהליך החד פעמי של ההתחברות לרשת באמצעות תחנת העגינה של הרמקול, ניתן לשדר אליו מוזיקה מכל גאדג'ט של אשר מחובר לאותה אלחוטית. הרמקול תומך בכל מכשירי ה-iPad, במכשירי iPod Touch דור שני ומעלה ובמכשירי iPhone 3GS,  iPhone 4 ו-iPhone 4S – כאשר דרישת המינימום היא שימוש במערכת הפעלה iOS 4.2. כמו כן, ניתן להשתמש ברמקול בקלות יתרה ממחשבי מקינטוש וגם מהמחשב האישי באמצעות תוכנת ה-iTunes בגרסתה החדשה ביותר.

ה-UE Air Speaker של לוג'יטק בנוי משני רמקולי בקידמתו (אשר נועדו ליצר צלילים בתחום התדרים הגבוהים) ומשני סאב-וופרים בחלקו האחורי. כמו כן יש לציין כי הרמקול זכה בתערוכת CES 2012 בפרס העיצוב וההנדסה בקטגוריית אביזרי הציוד ההיקפי האלחוטיים. המוצר צפוי להתחיל להימכר ברחבי העולם כבר החל מהשבועות הקרובים, במחיר של כ-400$.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזוןתגיות

תגובה אחת

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close