להשתחרר מהשלשלאות: מדריך רוט לגלקסי S6 • HWzone
גאדגטיםסמארטפוניםמדריכים

להשתחרר מהשלשלאות: מדריך רוט לגלקסי S6

בואו ללמוד על הדרך הקלה והמהירה ביותר להשיג הרשאות רוט (root) במכשיר הגלקסי S6 שלכם, שתאפשר לכם לנצל את מלוא יכולותיו

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


כתבנו רבות על גישת רוט באתר וסביר להניח שנמשיך לכתוב עליה. התכונה הזו, האופציה לקבל גישה מוחלטת על המכשיר שלכם היא הסיבה העיקרית שאנחנו כל כך אוהבים את אנדרואיד (אבל לא היחידה). גישת רוט מאפשרת לכם להתקין ולהסיר כל תכנה שתרצו ממכשירכם, לגבות אותו בצורה מוחלטת ולשנות כל אספקט שבו.

למי שעוד לא מכיר, השגת רוט היא כינוי לשיטה שבה משיגים גישת מערכת לקבצים השונים, כלומר המשתמש מקבל גישה לקבצים שעד כה לא הייתה לו גישה אליהם. באמצעות שיטה זו ניתן להחליף למעשה כל קובץ מערכת שהוא. ישנן שתי שיטות נפוצות להשגת גישת רוט למכשיר ה-S6.

s666

השיטה הראשונה מגיעה מהמפתח הסופר נחשב, Chainfire, כך שניתן לבטוח בהצלחתה ובאמינותה ברמה הגבוהה ביותר. החיסרון שלה היא העובדה ששיטה זו תפעיל את הגנת ה-KNOX של . בשתי מילים, הגנת ה-KNOX של נועדה כדי לספק לארגונים אישור מוחלט שהמכשיר נמצא מוגן מפרצות ויכול להיות בשימוש לצרכי עבודה. שימוש בפרצה זו יגרום לדגל ההגנה לעלות באופן קבוע, המכשיר לעולם לא יוכל להיות תקין מבחינת KNOX! חשוב לציין שאין לכך שום השפעה על תפעולו או שימושו, אבל לא יהיה ניתן להחזיר אותו למצב התחלתי בשום צורה. אם עניין זה לא מרתיע אתכם, הבה ונתחיל:

1. כנסו להגדרות מכשירכם וודאו את גרסת המכשיר. הגרסה שנמכרת בארץ היא ה-SM-920F ועל גרסה זו שאר המדריך מבוסס. אם גרסתכם היא שונה, אנא שימו לב להוריד קובץ שונה (ה-S6 אדג' מהווה מכשיר שונה לחלוטין, שימו לב).
2. הורידו את הקובץ הזה מהאתר של ChainFire. 
3. הורידו את תכנת ה-Odin הכי עדכנית מכאן.
4. חלצו את הקבצים לתיקייה כך שיהיו לכם את הקבצים הבאים: 

Image 7

5. כבו את מכשירכם.
6. לחצו על כפתור הווליום למטה ביחד עם מקש ההפעלה עד שהמכשיר יעלה במצב Odin.
7. אשרו את השלב הבא ע"י הקשה על מקש הווליום למעלה.
8. חברו את המכשיר למחשב. המתינו לסיום התקנת הדרייברים. אם התקנת הדרייברים נכשלה, התקינו אותם באופן ידני מאתר סמסונג.
9. אחרי שהתקנת הדרייברים הסתיימה בהצלחה, הפעילו את תוכנת ה-Odin שהורדתם קודם. שימו לב להשתמש בגרסה שהורדתם באופן ידני ולא בגרסה שמגיע עם קובץ ה-CF Auto Root.
9. המכשיר אמור להיות מזוהה בהצלחה. ניתן לראות זאת ע"י ווידוא כיתוב בחלקו השמאלי עליון של האפליקציה (מספר ליד המילה COM).
10. לחצו על כפתור ה-AP ובחרו את הקובץ CF-Auto-Root-zeroflte-zerofltexx-smg920f.tar.md5 שחילצתם קודם.
11. לחצו על Start.
12. המכשיר יפעיל את עצמו מחדש. תהנו!

למי שמעוניין בסרטון של התהליך: 

השיטה השנייה נקראית PingPong Root מבית המפתח  Keen Team. שמעתם עליהם פעם? גם אנחנו לא, ולכן שיטה זו נחשבת פחות בטוחה. היתרונות שלה הוא שהיא לא מפריעה להגנת ה-KNOX שציינו קודם, היא ניתנת להסרה לחלוטין וגם קלה הרבה יותר לתפעול. ישנם אינספור משתמשים שכבר השתמשו בשיטה זו כך שניתן להשתמש בה ללא חשש:

1. הורידו את קובץ ההתקנה האחרון מהת'ראד ב-XDA.
2. חלצו את הקבצים והעתיקו את ה-APK למכשירכם.
3. בעזרת סייר קבצים, הפעילו את ה-APK כדי להתקין את התכנה. אשרו את כל אישורי האבטחה שהמכשיר יקפיץ לכם (בנוגע להתקנה מצד שלישי ובדיקה ע"י של תוכנות מותקנות).
4. הפעילו את התכנה. היא תתקין לכם באופן אוטומטי את SuperSU 2.46 של Chainfire, התכנה לניהול הרוט. היא תתריע בפניכם שהיא לא יכולה להשיג גישת רוט, זה תקין.
5. לחצו על כפתור "Download Data" והמתינו שמידע רללונטי יירד למכשירכם.
6. בסוף התהליך הקישו על "Get Root!" והמתינו.
7. הפעילו את מכשירכם מחדש ותהנו!

למי שמעוניין בסרטון של התהליך:


תגיות
Back to top button
Close
Close