להיט ה-Battle Royale הממכר נוחת בהפתעה בסמארטפון שלכם (עודכן)

עדכון: כעת יש גם סרטון רשמי עם קטעי משחקיות ראשונים מתוך גרסת ה-iOS הטרייה – ואנחנו מוכרחים להודות שזה נראה מבטיח במיוחד.

מסכימים איתנו? בואו לדבר על זה בתגובות.

הכתבה המקורית: אוהבים את Fortnite Battle Royale ומתקשים להפסיק ולשחק? מעכשיו תוכלו לעשות זאת כמעט בכל מקום

לאחר קרוב לשנה בה המשחק PUBG (או Playerunknown's Battlegrounds) שלט בשוק הגיימינג המקוון ביד רמה עם פופולריות ששברה שיאים בצורה סיטונאית, נראה כי יש מגמת היפוך בתחום שמעניקה לנו מוביל חדש בז'אנר ה-Battle Royale העולה – Fortnite, שזמין בתצורה חינמית מבית יוצרי סדרת Unreal Tournament עבור משתמשי המחשבים האישיים וקונסולות ה-Xbox One וה-PlayStation 4.

אחרי הצלחה רבה בפלטפורמות הביתיות הנייחות שכללה רף עצום של 3.4 מיליון שחקנים במקביל, נראה כי הגיעה העת לשלב הבא בהתפתחות – עם גירסת מובייל חדשה עבור מערכות ה-iOS והאנדרואיד, שמבטיחה להיות חינמית אף היא וזהה באופן מלא למקור.

הגיבורים וההתקדמות של השחקנים תעבור בין הגרסאות השונות בהן ישחקו, כך שיהיה מדובר ביקום משחק אחוד בכלל הפלטפורמות

Fortnite בגירסת המובייל יציע את אותם קרבות של עד 100 משתמשים אנושיים, אותן מפות ומצבי משחק, אותם נשקים וגם איכות ויזואלית דומה – כאשר אם זה לא מספיק תהיה אפילו טכנולוגיה שתאפשר לשחקנים מכלל הפלטפורמות להתחרות זה מול זה, כשזה כולל לראשונה גם את הסמארטפונים והטאבלטים יחד עם המחשבים והקונסולות. ברור למדי כי לשחקנים במחשבים נייחים מתקדמים יהיה יתרון בלתי מבוטל לעומת אלו המשחקים במסך הקטן של המכשיר החכם שהולך איתם לכל מקום – אך עצם היכולת היא מרעננת, מפתיעה ותוכל להביא להכפלה (או יותר) של היקף ההתעניינות והמשחק בכותר.

כמו ברוב כותרי המובייל הבולטים – iOS תגיע תחילה, ואנדרואיד מעט אחריה

הפתעה אחת אחרונה של המפתחת והמפיצה Epic Games היא בכך שהגירסה החדשה לא תהיה זמינה רק אי שם בעתיד לא מוגדר, אלא כבר החל מהיום (ה-12 במרץ) למעשה – עבור צרכנים נבחרים בפלטפורמת ה-iOS שיבצעו הרשמה מוקדמת ייעודית וייבחרו בידי היוצרים להשתתף בהשקה המדורגת. אנחנו לא יודעים מתי לכלל בעלי הסמארטפונים תינתן הזדמנות להצטרף אל הטירוף, אך נראה כי זה יקרה עוד השנה – ויחזק את הסיכויים לכך שזמנים אלו ייזכרו לעד בתור תקופת הפריחה הגדולה של Fortnite. מסכימים? שתפו בתגובות.

גם ל-PUBG כבר הושקה גירסה ניידת – אם כי רק בסין נכון לעכשיו, וכזו ששונה במספר צורות מהמקור הנייח