לא נפסיק למכור: Huawei מנפצת עוד שיא אישי • HWzone
גאדגטיםסמארטפוניםכתבות נבחרות

לא נפסיק למכור: Huawei מנפצת עוד שיא אישי

היצרנית הסינית הבכירה חוטפת את המקום השני בשוק הסמארטפונים מידיה של בפעם הראשונה, והתוכניות להמשך כוללות גם חלום של נצחון על סמסונג

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


Huawei מצהירה בפומבי כבר מספר שנים על מטרתה לתפוס את המקום השני בעולם המכשירים החכמים, ולמרות שבמשך לא מעט רבעונים זה בעבר זה נשמע כמו חלום בהקיץ, ההתמדה מוכיחה עצמה כמשתלמת – וכעת ברבעון השני של 2018 החזון מגשים את עצמו וכל המקורות הסטטיסטיים הבכירים בשוק מאשרים כי היא נמצאת במקום השני בכל רחבי הגלובוס, עם מכירות של כמעט 55 מיליון סמארטפונים לעומת כ-41 מיליון מכשירים בלבד אצל , אשר נפרשת מהמקום שלה קרוב לטופ בפעם הראשונה בשש השנים האחרונות.

צמיחה חזקה מאוד של דגמי הדגל P20 ו-P20 Pro, צמיחה של מותג ה-Honor הצעיר וגם נסיקה של סדרת Nova הטרייה, הן בסין והן ברחבי אירופה והמזרח התיכון הביאו את החברה לרשום זינוק של יותר מ-40 אחוז במכירות ביחס לאותה התקופה בשנת 2017 – ועכשיו נראה שהסיכויים שלה להגיע לרף מכירות של 200 מיליון יחידות בשנת 2018 הם גדולים למדי, בהתחשב בכך שהיא כבר הגיעה למכירות של כ-95 מיליון מכשירים עד נקודת אמצע השנה.

הנתונים החדשים: למרות ירידה כללים במכירות – (וגם ו-Oppo) ממשיכות במומנטום והחיובי ובגדול

אפל צפויה לבצע קאמבק משמעותי עם השקתם המיוחלת של דגמי האייפון החדשים, שכנראה יחזיר לה את המקום השני ואולי אפילו יאפשר לה לתפוס את הבכורה מסמסונג לזמן קצר (זה כבר קרה בעבר), אך אם לא יהיו הפתעות גדולות נראה כי תבסס בסופו של דבר את שליטתה במקום השני עם היקפי מכירות יציבים יותר לאורך זמן, כאשר ראוי לזכור שכל זה קורה לצד נציגות כמעט בלתי קיימת שלה בשוק האמריקאי הגדול, בו המפעילות נמנעות מלהציע את מוצרי החברה בשל שורשיהם הנטועים במדינה הקומוניסטית.

דגמי ה-P20 וה-P20 Pro של היצרנית היוו הימור לא קטן בכל הנוגע למראה וליכולות הצילום – והוא השתלם מאוד, עם מכירות שצמחו בהיקף של יותר מ-40 אחוזים לעומת מכשירי הדגל של שנת 2017

עם האוכל בא התיאבון, כמובן, וכעת מנכ"ל החברה כבר מסמן את המטרה הבאה ומצהיר כי הוא מקווה שחברתו תוכל להשתלט על המקום הראשון בשוק הסמארטפונים העולמי מידיה של , אחרי שנים רבות של שליטה כמעט ללא עוררין, עד לסוף השנה הבאה. גם זה אולי נשמע בינתיים כמו פנטזיה, אך הפעם אנחנו כבר לא נמהר לזלזל ברעיונות ושאיפות היצרנית אשר לא מפסיקה להפתיע. מה דעתכם? בואו לדבר על זה בתגובות.

יש סיכוי למקום הראשון?

תגיות
Back to top button
Close
Close