לא ממתינה לאפל: גוגל תשיק את הרמקול החכם המאסיבי שלה בשבוע הבא

אחרי ה- Home Mini שהושק בדיוק בזמן לקראת הטירוף של בלאק פריידיי – גם ה- Home Max יהפוך לזמין בקרוב מאוד, מבלי להמתין לתשובה המתעכבת מבית אפל

מגוון המוצרים החכמים שמיועדים לבית שלכם תופח במהירות מרשימה בתקופה זו, ואחרי שאמאזון השיקה לה קו מעודכן של מוצרי Echo שונים ומגוונים יותר מבעבר – מגיע התור של להראות מה היא מסוגלת על גל שני של מוצרי Home, המצויידים ב- Assistant כמובן.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


זה החל עם ה- Home Mini הצנוע שהפך זמין באמצע חודש אוקטובר בתג מחיר של 50 דולר, והפך ללהיט מאסיבי תודות לקיצוץ מחיר לרמה של 30 דולר בלבד במהלך ימי המבצעים המקוונים של סוף חודש נובמבר – ואם להאמין לנתונים המופיעים באתר Best Buy זה ימשיך ב-11 בדצמבר, שבוע מהיום, עם ה-Home Max המלבני והעוצמתי.

עוד השקה של בדרכה אלינו

רמקול ה-Google Home Max מיועד להוות את התשובה של ענקית הטכנולוגיה לרמקול ה-HomePod הביתי של אפל, אשר כבר קיבל דחיית השקה מהתקופה הנוכחית אל תחילת השנה הבאה – עם הבטחה לעוצמת אודיו שתהיה גבוהה פי 20 מזו של רמקול ה-Google Home הסטנדרטי (אם כי בחברה החליטו שלא לספק לנו נתונים בוואטים, כמקובל) תודות לצמד סאב-וופרים בקוטר 11.5 סנטימטרים האחד וטוויטרים לתדרים הגבוהים בקוטר 1.75 סנטימטר, מערכת להתאמת כיוון האודיו בהתאם למיקום המכשיר בחדר בהתבסס על אלמנטים של למידה חישובית וכמובן תמיכה בפקודות קוליות באמצעות העוזרת החכמה האישית של .

עוצמתי וחכם לחובבי אמיתיים

ה-Home Max מיועד להיות זמין בגוון לבן-אפור או בגוון שחור כשיושק רשמית, בין אם ב-11 בדצמבר ובין אם מעט יותר מאוחר בחודש הנוכחי, כאשר רוכשיו יקבלו גם גישה חופשית לשנה שלמה אל שירות ה- Red וה- Music. מצדיק תג מחיר מומלץ רשמי גדול של 400 דולר? כנראה שבקרוב נגלה את התשובה.

מצדיק את תג המחיר שגבוה פי 3 מזה של ה-Home הרגיל וגבוה פי 8 מה-Home Mini?