לאפל יש משהו שנרצה לראות

הפעם זה באמת, באמת קורה
 
לא מעט שמועות בדבר האייפד השלישי הציפו את הרשת שהתחילו כבר אחרי שאפל הציגה את מכשיר האייפד השני. אנחנו ניסינו לסנן את השמועות ודיווחנו לכם רק על ההגיוניות שביניהן, כגון האפשרות כי אפל תשיק את האייפד השלישי והאייפון החמישי במהלך 2012, הצירוף האפשרי של יצרנית נוספת למערך האספקה של אפל וגם על האפשרות כי מכשיר האייפד יכיל מסך Retina ברזולוציה של 2048×1536 פיקסלים.
 
למרבה המזל, לא נותר זמן רב לחכות עד שאפל תשיק בצורה רשמית את האייפד 3 וכולנו נוכל סוף סוף להפסיק לשער.
 
אירוע ההשקה של האייפד השלישי נקבע לתאריך ה-7 במרץ, כאשר בהזמנות שנשלחו על ידי החברה נכתב כי לאפל "יש משהו שבאמת תרצו לראות. ולגעת" (We have something you really want to see. And touch). החברה אוהבת לרמוז על תוכן האירוע באמצעות ההזמנות ולגרום לעיתונות להתחיל לנחש מה נזכה לראות.
 
חשבתם שלא יהיו בדיחות על זה?
מה אנחנו רוצים לראות? האם אפל מתכוונת כאן למסך ה-Retina של האייפד השלישי? מהתמונה המצורפת לא ניתן להבין אם זהו אכן מסך חד במיוחד, אם כי לפי ההשוואה שערך אתר Gizmodo ניתן לראות כי התמונה שפורסמה בהחלט חדה יותר מתמונה דומה שצולמה באמצעות אייפד 2.
אפל גם רומזת כי נרצה לגעת משהו שיש לה. אנחנו לא חושבים שהחברה מתכוונת סתם למסך המגע של האייפד אלא למחוות מגע חדשות או שינויים בממשק של מערכת ה-iOS.
 
אנחנו רק מקווים שלא נתאכזב מהאירוע ואפל תבחר להציג לנו אפליקציית מפות כלשהי – שימו לב כי אפל החליטה לשלב גם אייקון של אפליקציית המפות של גוגל בתוך ההזמנה.