כל הקלפים על השולחן: הדלפה חדשה מציגה לנו את מכשיר ה-One החדש • HWzone
גאדגטיםסמארטפונים

כל הקלפים על השולחן: הדלפה חדשה מציגה לנו את מכשיר ה-One החדש

לא הרבה זמן אחרי ש- החלה לחלק הזמנות לאירוע השקה רשמי של מכשיר ה-One החדש שלה, האתר Upleaks מדליף שלושה סרטונים רשמיים של המכשיר המציגים כמה מתכונותיו העיקריות

htconem9unveiledhtconem9unveiled2htconem9unveiled3htconem9unveiled4

עיצובו ופרטים מרכזיים של מכשיר ה-(One (M9 החדש של נחשפים בסרטון רשמי

כמו שאומרים – אופס. משתמש טוויטר בשם Upleaks הדליף היום (ה-25 לפברואר) שלושה סרטונים הנראים כמו פרסומות רשמיות של מכשיר הדגל הבא של HTC, ה-(One (M9. המכשיר, שאת עיצובו המוכר כבר ראינו בתמונות מודלפות ושאת מפרטו כבר שמענו כשמועה הרצה ברשת מזה כבר כמה שבועות, עתיד להיחשף באירוע רשמי של החברה המתקיים ב-1 לחודש הבא.

שלושת הסרטונים שהודלפו לפני הזמן אומנם הורדו מהרשת כמה זמן לאחר שהועלו, אך משתמשים שהצליחו להניח את ידיהם על סרטונים נחשקים אלו לפני היעלמותם מספקים לנו תמונות נבחרות החושפים (והמאשרים) מגוון פרטים מרכזיים על מכשיר ה-(One (M9 של . תחילה – העיצוב. כבר מהתמונות המודלפות הראשונות שראינו לפני מספר שבועות בלבד ניתן היה להבין כי אינה ממציאה את הגלגל מחדש עם מכשיר ה-M9, המגיע עם עיצוב הדומה מאוד לזה של מכשיר ה-M8 ואף ה-M7 המקורי של הסדרה, שלא ללא מספר ליטושים בחלקת המצלמה (בחלקו האחורי) ובהקניית מראה "מעוגל" יותר לעיצוב המוכר.

חוץ מעיצוב מלוטש מעט, ניכר כי המצלמה האחורית והעיקרית של מכשיר ה-M9 הוחלף למרבה מזלו מחיישן ה-"UltraPixel" בעל רזולוציית של ארבעה מגה-פיקסלים בלבד, שהיה אמור לספק תמונות טובות יותר בכל תנאי תאורה גרועים במיוחד, לחיישן חדש בעל רזולוציה של 20 מגה-פיקסל (שעל פי דיווחים עשוי להיות חיישן מחברת סוני). אם כבר מדברים על מצלמות, נראה כי אומנם החליטה להוציא את חיישן ה-UltraPixel מתפקיד המצלמה העיקרית של המכשיר וכעת חיישן זה ישמש בתור המצלמה הקדמית של ה-M9, הנותן מענה סביר לשוק של היום (שמכיל מגוון רחב של סמארטפונים עם מצלמות קדמיות ברזולוציה של חמישה מגה-פיקסל).

הציוץ האחראי להדלפה הגדולה ביותר של מכשיר ה-(One (M9 של HTC

פרט נוסף שאנחנו לומדים עליו מהסרטונים המודלפים של מכשיר ה-M9 החדש הוא הרמקולים הקדמיים. מכשירי ה-One לדורותיהם התגאו ברמקולי ה-"BoomSound" המפורסמים והעוצמתיים (הנמצאים בחלק הקדמי של המכשירים) שסיפקה , כאשר כעת נראה כי החברה לא רק שנשארת עם אלו גם למכשיר ה-M9, אלא היא גם מטמיעה את טכנולוגיית ה-Dolby Audio לחווית אודיו משופרת.

למרות ההדלפה הגדולה מאי פעם, אנחנו עדיין לא יודעים פרטים מרכזיים על מכשיר ה-(One (M9 כמו המפרט שלו (מעבד וזיכרון) – אך עם ארבעה ימים בלבד עד האירוע הרשמי של – אנחנו לא מתלוננים.

תגיות

2 תגובות

  1. לא מבין מה הבעיה עם ה "UltraPixel" שאתם לא אוהבים. הוא מתפקד בדיוק כמו היעוד שלו. הצילום ממש מהיר איכות מעולה (אני לא מדבר על הרזולוציה) כל צילום מתבצע ללא אכזבה. עברתי כמה טלפונים בשנה האחרונה ועם כל הכבוד לאיכות של המצלמות בטלפונים אחרים האולטרה פיקסל הכי מתאים לטלפון. תמיד התאכזבתי מה NOTEים שהיו לי, NEXUS 5, ו ה S4.
    גם כשאני עושה השוואות צילום עם אחרים הם ממש נדהמים מהצילום של ה M7 שלי. תמיד "ניצחתי" בצילום בתוך הבית, בפאבים, במועדונים, ובלילה. כמובן כשיש שמש מלאה ומצלמים בחוץ יש שיפור ברזולוציה של הטלפונים האחרים. אבל גם שם הצילום איטי יחסית.

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close