כך עשוי להיראות המתחרה הרשמי מבית LG ל-Galaxy Note 7

עיבוד דיגיטלי חדש שמתבסס על שמועות עדכניות מספק לנו הצצה ל-V20 המסקרן של היצרנית הקוריאנית

אחד מהמכשירים החכמים שהכי עניינו אתכם במהלך השבוע החולף, לטוב ולרע, היה הפאבלט המרכזי הבא של חברת LG – שיירש את ה-V10, יישא בגאון את השם V20 וייחשף רשמית בעוד קצת פחות מחודש, ב-6 בספטמבר 2016.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


יעבור עוד זמן מה עד שנוכל לבחון האם יש כאן דיוק בפרטים או סתם ירי בכיוון הכללי המשוער, אך בינתיים אנחנו מקבלים עיבוד ממוחשב ראשון עבור הדרך שבה הדגם החדש ייראה – תודות לאנשי OnLeaks (בשיתוף עם האתר androidauthority), שהפכו עבודות כמו זו לסימן ההיכר שלהם.

לפי המידע הטרי, ה-V20 ישמור על קווים דומים לקודמו עם מסך ראשי בגודל של 5.6 או 5.7 אינץ', לצד מסך עליון מלבני קטן שישמש לתצוגת עדכונים והתראות באופן תמידי, אך במקביל יקח גם כמה אלמנטים עיצוביים מה-G5 שהושק מוקדם יותר השנה – כמו מערך מצלמות כפול בחלק האחורי וכפתור בית משולב מתחתיו, עם תזוזה של לחצני השליטה בעוצמת האודיו למקומם המוכר בצד המכשיר.

מקור: onleaks בטוויטר
מקור: onleaks בטוויטר

שאר המפרט של ה-V20 עשוי ואמור לכלול רזולוציית Quad HD עבור המסך המרכזי, 820 או 821 מרובע ליבות, זכרון בנפח של 4GB, מחבר Type C ופרופיל מתכתי בעובי בסיסי של 7.7 מילימטרים, שיצמח ל-8.8 מילימטרים באיזור צמד המצלמות הראשיות שיבלטו במעט החוצה.

lgv6 lgv5

התמונות אינן רשמיות כאמור – אך אמורות להיות קרובות למצב האמיתי ומתבססות על המידע שהגיע ממגוון שמועות ודיווחים ברשת.

lgv3lgv4

הנעלם הגדול ביותר כעת נוגע ליכולת המודולריות, כמו זו שראינו ב- G5 – האם גם בדגם החדש נמצא חלק תחתון שנשלף החוצה, חושף שניתנת להחלפה ויכולת לאכלס מודולים שונים עם תוספות שימושיות עבור המשתמש? התמונות המעובדות מצביעות על כך שהתשובה היא 'כן', אך במקביל אנחנו שומעים גם לא מעט דיווחים מנוגדים ממקורות אחרים, כך שנראה כי יש סיבה טובה להמשיך ולעקוב אחרי הררי המידע הנוסף שללא ספק עוד נקבל אודות ה-V20 בשבועות הקרובים.

הספירה לאחור ממשיכה
הספירה לאחור ממשיכה